نحوه ارسال

توضیحات نحوه ارسال

کلیه سفارشات بصورت پست به مشتری ارسال می گردد. ارسال سفارشات با سرعت پس از ثبت سفارش توسط مشتری، با پست پیشتاز و سفارشی، باربری، ترمینال، پیک موتوری(تهران). سایت ورامین نامه در همه بخش ها تابع قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و ارائه هر گونه خدماتی که با قوانین کشور و شرع مغایرت داشته باشد در این سایت ممنوع می باشد .
سایت ورامین نامه تنها در مورد کالا و خدماتی که در فروشگاه سایت فروخته می شود مسئولیت دارد و نسبت به آگهی ها و کالاهایی که مشتریان و کاربران در سایت معرفی میکنند هیچ گونه مسئولیتی نداشته و کاربران گرامی جهت خرید اجناس سایر کاربران حتما قبل از پرداخت وجه از اعتبار و صلاحیت فروشنده اطمینان حاصل نمایند و سپس برای خرید اقدام نمایند .

راهنمای مربوط به تحویل کالا

تحویل کالا در شهر تهران در بازه 2 تا 3 ساعت در ساعات اداری انجام می شود و در شهرستان ها حداکثر تا 48 ساعت کاری .
حضور خریدار در محل هنگام تحویل کالا الزامی می باشد در غیر این صورت هزینه ارسال مجدد به عهده خریدار می باشد .
قبل از باز کردن بسته کالا از مطابقت کالای ارسالی با کالای سفارش داده شده اطمینان حاصل نموده و در صورت مغایرت بسته را مرجوع نمایید .
نکته مهم در صورت باز شدن بسته بندی کالا به هیچ عنوان امکان عودت کالا وجود نخواهد داشت .
در صورت داشتن مغایرت حداکثر تا 72 ساعت پس از تحویل امکان تعویض یا انصراف از خرید وجود دارد در صورتی که کالای خریداری شده بایستی توسط نمایندگان کالا باز شود هنگام تحویل از سلامت بسته بندی اطمینان حاصل نمایید و در صورت وجود آثار ضربه خوردگی و باز شدن بسته بندی از تحویل آن خود داری نمایید در غیر این صورت مسئولیت آن با مشتری خواهد بود .

راهنمای عودت کالا و کنسل کردن خرید

در صورتی که مشتری به هر دلیلی از خرید خود منصرف شده باشند طبق شرایط زیر می توانند کالای خود را به فروشگاه عودت دهند .
برای کالاهایی که شامل نوسانات بازار می باشد حداکثر 24 ساعت و سایر کالا ها حداکثر 48 ساعت فرصت عودت به فروشگاه دارند در غیر این صورت امکان انصراف از خرید وجود ندارد .
تنها در صورتی امکان عودت کالا وجود دارد که بسته بندی کالا پلمپ باشد در غیر این صورت به هیچ عنوان امکان عودت کالا وجود ندارد .
در صورت انصراف وجه کالا حداکثر 24 ساعت پس از بازگشت به فروشگاه به حساب مشتری واریز می گردد .
در صورت انصراف هزینه حمل و نقل تحویل و عودت به عهده مشتری خواهد بود .
حداقل سن جهت استفاده از خدمات فروشگاه 18 سال می باشد .