تیم ملی نباید به فکر تساوی با کره‌ باشد/ باید مراقب ارسال‌های بلند باشیم

خبر تاریخ خبر: 1396/08/03

کارشناس فوتبال و سرمربی پیشین تیم استقلال با تاکید بر اینکه کره‌ای‌ها مقابل ازبکستان از سیستم علی اصغری استفاده کردند، گفت: تیم ملی فوتبال ایران برای

کارشناس فوتبال و سرمربی پیشین تیم استقلال با تاکید بر اینکه کره‌ای‌ها مقابل ازبکستان از سیستم علی اصغری استفاده کردند، گفت: تیم ملی فوتبال ایران برای رسیدن به جام جهانی مقابل کره نباید احتیاط کند و به دنبال یک امتیاز باشد چرا که بازی کردن با این روش در خانه حریف می‌تواند کار دست تیم ملی بدهد. پرویز مظلومی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی ضمن بیان مطلب فوق گفت: هرچند که لبنانی‌ها مقابل ما حرفی برای گفتن نداشتند و اسیر قدرت تیم ملی ایران شدند اما اگر بازیکنان ما دقت بیشتری می کردند به تعداد انگشتان دو دست می توانستیم به این تیم گل بزنیم. تیم ملی نشان داد که باخت در بازی رفت فقط یک اتفاق بود. وی در همین خصوص افزود: چیزی که از آن خوشحالم و در تیم ملی به خوبی به چشم می آید رفاقت، همدلی و جنگندگی است که در بین بازیکنان تیم ملی دیده می شود. مظلومی در خصوص اظهار نظر اخیر سرمربی تیم ملی کره جنوبی مبنی بر اینکه " از تیم ایران نسبت به ازبکستان بیشتر بدم می آید و امیدوارم تیم ملی ازبکستان به جام جهانی صعود کند"، گفت: سرمربی تیم کره باید بداند که بیرون زمین می شود حرف زیاد زد. او شاید فراموش کرده که تیم ملی ازبکستان را در زمین خود به زور بردند و با اشتباه خود بازیکن ازبکستان به گل رسیدند. در واقع ما به این شکل بازی فوتبال علی اصغری می گوییم. سرمربی پیشین تیم ملی ب ایران گفت: مطمئن باشید کره ای ها از این روش بازی مقابل تیم ملی ما نیز استفاده خواهند کرد اما ما بازیکنان سرزن خوبی داریم که مانع از گلزنی کره ای ها خواهند شد البته در فوتبال همه چیز ممکن است و شاید هم گل بخوریم اما اگر کره ای ها نیز گلی به ما بزنند در اثر اشتباه بازیکنان خود ما خواهد بود. مربی فوتبال ایران تصریح کرد: تیم ملی کره جنوبی قدرت سابق را ندارد و بازیکنان ما پتانسیل آن را دارند که این تیم را در زمین خود شکست داده و به عنوان سرگروه به جام جهانی صعود کنند. من بازی کره جنوبی و ازبکستان را با دقت دیدم و متوجه شدم که کره ای ها مقابل این تیم تاکتیکی به غیر از انجام بازی مستقیم و استفاده از توپ های سوم ندارند که با همین تاکتیک نیز در اثر اشتباه مدافع ازبکستان به گل رسیدند. وی تاکید کرد: سرمربی کره باید بداند که ما بازیکنان با تجربه زیادی داریم که از تجربه کافی مقابل تماشاگران پر تعداد کره ای برخوردارند.

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع : خبرگزاری مهر

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.