بررسی مجدد صلاحیت کاندیداها از اختیارات شورای نگهبان است/ تذکر شورای نگهبان به برخی نامزدها

خبر تاریخ خبر: 1396/08/03

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان بعد از جلسه امروز با روسای ستادهای انتخاباتی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابا

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان بعد از جلسه امروز با روسای ستادهای انتخاباتی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هر چه به روز برگزاری انتخابات نزدیک‌تر می شویم فضای انتخابات و شور و احساسات مردم بیشتر می‌شود وی افزود: در تعاملی که شورای نگهبان با ستادهای انتخاباتی نامزدها داشت، تلاش کردیم این تعامل را بیشتر کنیم. بر همین اساس از نمایندگان نامزدها خواستیم به اینجا بیایند و توضیحاتی را خدمت‌شان ارائه کردیم و وظایف نظارتی شورای نگهبان را تبیین کردیم. کدخدایی ادامه داد: همچنین در این جلسه نکاتی را که نامزدها باید رعایت کنند مطرح شد و ما هم توضیحاتی را در مورد وظایف نظارتی خودمان ارائه دادیم؛ علاوه بر این مسائل مانند دور گذشته تشخیص ما این بود که نمایندگانی از سوی کاندیداها معرفی شوند تا در روز 24 خرداد در شورای نگهبان حضور داشته باشند و از نزدیک اقدامات ما را ملاحظه کنند و اگر گزارش و شکایتی است به ما ارائه دهند تا ما بررسی لازم را انجام دهیم. سخنگوی شورای نگهبان گفت: برای ایجاد اعتماد و اطمینان بیشتر برای نامزدها و طرفداران آنها ما این اقدامات را انجام می‌دهیم تا وظایف نظارتی شورای نگهبان را از نزدیک ملاحظه کنند و این اطمینان را به طرفدارانشان بدهند تا انشاءالله انتخاباتی سالم و شفاف برگزار شود. کدخدایی در پاسخ به سؤالی در مورد اخبار منتشر شده مبنی بر احتمال بررسی مجدد صلاحیت حسن روحانی گفت: ما چنین چیزی را نداشتیم؛ متاسفانه برخی اخبار گاهی اوقات منعکس می‌شود که ما هم از آن تعجب می‌کنیم؛ چنین مسئله‌ای تاکنون وجود نداشته است. وی در عین حال خاطرنشان کرد: بر اساس ماده 58 قانون انتخابات ما می‌توانیم بررسی مجدد صلاحیت را داشته باشیم و البته ممکن است تذکراتی را تا روز اخذ آرا برای نامزدها هم داشته باشیم. ولی بررسی صلاحیت مجدد مطرح نبوده و بنده این مطلب را تکذیب می‌کنم. سخنگوی شورای نگهبان در مورد برگزاری تجمعات خیابانی اظهار داشت: دستورالعملی که از سوی وزارت کشور ابلاغ شده باید رعایت شود و اگر فراتر از مصداق تبلیغات قانونی باشد قطعا مدنظر قرار می‌گیرد. و برخی تذکرات که به بعضی از نامزدها داده‌ایم در همین چارچوب بود که خوشبختانه از سوی نامزدها مورد قبول واقع شده است.

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع : خبرگزاری فارس

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.