جامعه مدرسین از ولایتی حمایت رسمی نکرده است

خبر تاریخ خبر: 1396/08/03

عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با تاکید بر اینکه حمایت اکثریت اعضای یک جلسه به معنای حمایت نهاد جامعه مدرسین از نامزدی خاص نیست، گفت : در

عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با تاکید بر اینکه حمایت اکثریت اعضای یک جلسه به معنای حمایت نهاد جامعه مدرسین از نامزدی خاص نیست، گفت : در صورتیکه دو سوم اعضا که تقریبا بین 34 تا 35 نفر می شود، نسبت به حمایت از یک کاندیدا توافق نظر داشته باشند آنگاه می توان این موضوع را به عنوان نظر رسمی جامعه مدرسین عنوان کرد. آیت الله عباس کعبی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره اعلام نظر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم مبنی بر حمایت از علی اکبر ولایتی در انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: تصمیم جامعه بر این بوده و هست که این نهاد در انتخابات ریاست جمهوری از شخص خاصی حمایت نکند؛ چراکه براساس اساسنامه در صورتیکه دو سوم اعضا که تقریبا بین 34 تا 35 نفر می شود، نسبت به حمایت از یک کاندیدا توافق نظر داشته باشند آنگاه می توان این موضوع را به عنوان نظر رسمی جامعه مدرسین عنوان کرد. وی افزود: در حال حاضر نه تنها این دو سوم به نصاب نرسیده است، بلکه شاید به تعداد افرادی که نظر خود را درباره حمایت از آقای ولایتی اعلام کرده اند، شاید هم بیشتر ، از دو یا سه نامزد اصولگرای دیگر در انتخابات ریاست جمهوری حمایت خواهند کرد. عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در عین حال تصریح کرد: با توجه به نظرات شخصی اعضا که به معنای حمایت نهاد جامعه مدرسین از یک کاندیدا تلقی نمی شود آنچه در حال حاضر با عنوان حمایت از یک کاندیدای خاص اعلام شده، نظر جامعه مدرسین نیست. وی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است تصمیم مشترکی از سوی جامعتین برای حمایت یا عدم حمایت از کاندیداها در انتخابات ریاست جمهوری اتخاذ شود یا خیر؟، خاطر نشان کرد: از این موضوع اطلاعی ندارم اما تا جایی که اطلاع یافتم جامعه روحانیت مبارز هم درباره کاندیداها نمی خواهند به کاندیدای خاصی برسند. به گزارش مهر ، جامعه مدرسین در اطلاعیه ای به امضای محمد یزدی دبیر کل جامعه از حمایت اکثریت اعضای این تشکل از علی اکبر ولایتی در انتخابات خبر داده بود . جلسه روز گذشته جامعه روحانیت نیز برای حمایت از کاندیدای خاص که قرار بود دیروز برگزار شود لغو شد .

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع : خبرگزاری مهر

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.