بهترین رستوران ورامین

خبر تاریخ خبر: 1396/12/17

یکی از بهترین رستوران ها در ورامین ، رستوران جوجه طلایی است .


رستوران جوجه طلایی در ورامین یکی از رستوران هایی است که در شهر از محبوبیت زیادی برخوردار است این رستوران با طبخ غذاهای لذیذ مازندرانی و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت محبوبیت خود را چندین برابر کرده است . مجموعه ی جوجه ی طلایی با برخورد مناسب پرسنل و محیطی باز  بسیار شیک این اطمینان را به شما می دهد تا با آرامش کامل در محیطی آرام و دلنشین از غذای خود کنار دوستن و خانواده لذت ببرید . 

 

رستوران ارزان در ورامین 

خیلی وقت ها برای همه ی ما پیش آمده به دنبال رستوران های با کیفیت ولی با قیمت مناسب باشیم . جوجه طلایی یکی از رستوران هایی است که با توجه به ، به کار بردن مواد اولیه ی مرغوب و برنج 100 درصد ایرانی قیمت بسیار مناسبی در منوی خود درج کرده است . لازم به ذکر است این رستوران دارای پیک بیرون بر به صورت کاملا رایگان در سطح شهر می باشد . 

اکبرجوجه ورامین

این رستوران علاوه بر غذاهای متداولی که در اکثر رستوران های ورامین مانند : چلوکباب و جوجه و ..... یافت می شود ، یکی از غذاهای معروف و محبوبش که بسیار مورد استقبال مردم ورامین و حومه قرار گرفته و برای آنها تازگی داشته است اکبر جوجه مخصوص جوجه طلایی شعبه ورامین است . 
علاوه بر اکبر جوجه سایر غذاهای مازندرانی مانند : کته کبابی ، کباب ترش ماهی شکم پر با دورچین سبزی و ..... به دست آشپز ماهر این مجموعه به صورت بسیار عالی و حرفه ای طبخ می شود .

تلفن رستوران در ورامین 

 با رستوران جوجه طلایی با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

021-36291003

آدرس جوجه طلایی گرگان شعبه ورامین :

 

طالقانی ، بعد از زیرگذر رستوران جوجه طلایی گرگان

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع :

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.