ایران - لبنان؛ ?? میلیون ایرانی حامی تیم ملی/ با یک برد بلیت جام جهانی را رزرو کنید

خبر تاریخ خبر: 1396/08/03

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال ایران هفته گذشته با پیروزی در قطر به صعود مستقیم به جام جهانی 2014 امیدوار شد. البته پیش‌نیاز صعود مستقیم پیرو

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال ایران هفته گذشته با پیروزی در قطر به صعود مستقیم به جام جهانی 2014 امیدوار شد. البته پیش‌نیاز صعود مستقیم پیروزی برابر لبنان در ورزشگاه آزادی است. لبنانی که دیگر هیچ امیدی برای صعود ندارد ولی نباید این تیم را دست‌کم گرفت. هرچند در مقدماتی جام ملت‌های آسیا لبنان را با 5 گل شکست داد‌ه‌ایم ولی همه کارشناسان معتقدند نباید در باد آن پیروزی خوابید و دچار غرور شد. تیم ملی در این بازی باید سه امتیاز را بگیرد تا به صعود مستقیم به جام جهانی امیدوار باشیم. یک امتیاز فقط حضور تیم ملی را در پلی‌آف قطعی می‌کند و در آن‌صورت راه رسیدن به جام جهانی دشوار، پیچیده و سخت خواهد شد. هواداران پرشور ایرانی سه‌شنبه شب برای دیدن یک پیروزی خوب و دلچسب به ورزشگاه می‌روند و اگر در این بازی بتوانیم گل‌های زیاد هم بزنیم شانس صعود مستقیم‌مان بیشتر خواهد شد. بازیکنان ایرانی امیدوارند که ورزشگاه آزادی مملو از جمعیت باشد و سکوهای پر از تماشاگر آزادی می‌تواند از نظر روحی بازیکنان ایران را در شرایط مناسب‌تری قرار بدهد. روی کاغذ به هیچ عنوان قدرت تیم‌های ایران و لبنان قابل مقایسه نیستند. تئو بوکر سرمربی آلمانی لبنان هم این مسئله را قبول دارد و حتی گفته «شرایط تیم ما مثل همان زمانی است که 5 گل از ایران خوردیم!» اما قطعا هیچ مربی تیمش را برای باخت به میدان نمی‌فرستد و بازیکنان لبنان هم می‌خواهند که در آخرین بازی‌شان در مقدماتی جام جهانی خاطره‌ای خوش از خود برجا بگذارند و با تمام توان مقابل ایران قرار خواهند گرفت. هرچند حضور این تیم در این مرحله نیز نوعی شگفتی برای فوتبال لبنان محسوب می‌شود. آنها در دیدار رفت توانستند یک بر صفر ایران را شکست بدهند و به بزرگ‌ترین برد تاریخی خود برسند اما سه‌شنبه شب وضعیت فرق می‌کند. دیگر جو بی‌اعتمادی بین تیم ملی و رسانه‌ها وجود ندارد. تمام ایران یکدل و متحد پشت سر تیم ملی قرار گرفته است. مسئولان بلندپایه کشور از رئیس جمهور تا نمایندگان مجلس در تمرین تیم ملی حاضر شد‌‌ه‌‌اند. یک‌بار چنین جو مثبت و صمیمی را قبل از بازی با تیم ملی کره جنوبی تجربه کردیم و در همان بازی توانستیم با یک بازیکن کمتر و 10 نفره کره جنوبی را در تهران شکست بدهیم و اکنون نیز همه از تیم ملی فقط برد می‌خواهند زیرا سه امتیاز این مسابقه پیش شرط رسیدن به جام جهانی و حضور در برزیل است. تیم ملی هیچ مشکلی ندارد. مصدومیت مسعود شجاعی هم به گفته پزشک تیم جزئی است و فقط رضا قوچان‌نژاد مهاجم گلزن و فرصت‌طلب ایران یک‌اخطاره است و باید مراقب باشد که بی‌مورد کارت زرد نگیرد زیرا گوچی را در کره نیاز داریم. سه‌شنبه شب مردم ایران منتظر رزرو بلیت پرواز به سمت جام جهانی برزیل هستند و با شکست لبنان به این مهم می‌رسیم.

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع : خبرگزاری فارس

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.