رستوران جوجه طلایی ورامین

خبر تاریخ خبر: 1396/12/13

با کیفیت ترین غذاها را در رستوران جوجه طلایی ورامین تجربه کنید .

رستوران در ورامین

 

از نظر همه ی مردم غذا خوردن یکی از لذت بخش ترین کارهای دنیاست . به این شرط که غذاها دارای کیفیت مناسب و پخت خوب باشند ، رستوران جوجه طلایی ورامین با غذاهای عالی و طبخ مناسب و خوشمزه در ورامین بسیار معروف است . 

 

بهترین رستوران ها در ورامین

 

جوجه طلایی گرگان در ورامین با محیطی آرام و مناسب و بسیار لوکس آماده ی پذیرایی از همه ی هم میهنان عزیز می باشد . محیط رستوران بسیار دلباز بوده و به شما این اطمینان را میدهد که با آرامش کامل بتوانید غذای خود را در کنار خانواده و دوستان خود میل کنید . 

 

رستوران ارزان در ورامین

 

همانگونه که میدانید سطح شهر ورامین پرشده است از رستوران هایی با کیفیت پایین اما هزینه های بسیار ! مردم همیشه به دنبال رستوران هایی بوده اند که در کنار هزینه ای که میپردازند از آن غذا لذت کافی را ببرند . ما به جرات میتوانیم به شما این اطمینان را بدهیم یکی از رستون های ارزان با کیفیت غذای عالی و لذیذ رستوران جوجه طلایی است . این رستوران از برنج تمام ایرانی و مواد اولیه درجه یک استفاده میکند که با توجه به این شرایط قیمت آن بسیار مقرون به صرفه است . لازم به ذکر است این رستوران دارای پیک بیرون بر برای خدمات رسانی به همشهریان عزیز می باشد که به صورت کاملا رایگان آماده ی خدمت رسانی است .

 

 

 

اکبر جوجه در ورامین

 

از غذاهای بسیار معروف جوجه طلایی شعبه ورامین اکبر جوجه است که مورد استقبال همه ی شهروندان قرار گرفته و توانسته با طبخ لذیذ و دیزاین عالی این غذا از سایر رستوران های ورامین پیشی بگیرد . برخورد پرسنل این رستوران جزو یکی دیگر از نقطه های مثبت آن است .

جوجه طلایی ورامین

کته کبابی ورامین

رستوران های شهر ورامین

 

رستوران های شهر ورامین اکثرا غذاهای معمول مانند چلوکباب و جوجه و انواع پلوها را در منوی خود قرار میدهند اما رستوران جوجه طلایی شعبه ورامین شامل غذاهای اصیل و با کیفیت مازندرانی مانند کته کبابی ، کباب ترش ، اکبرجوجه و ماهی کپور دریایی با دورچین سبزی شکم پر برای اولین بار در ورامین است .

 

تلفن رستوران در ورامین

 

برای تماس با رستوران جوجه طلایی کافی است با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید : 

021-36291003

 

جوجه طلایی شعبه ورامین

 

واقع در خیابان طالقانی بعد از زیرگذر رستوران جوجه طلایی 

 

انتخاب خوب حق شماست .

اطلاعات

نویسنده : رسول سالاری

منبع :

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.