جلیلی تیم دارد اما حزب و گروه ندارد!

خبر تاریخ خبر: 1396/08/03

چهارشنبه شب دکتر جلیلی کاندیدای دهمین دوره انتخابات جمهوری اسلامی ایران میهمان مردم ورامین و قرچک بود . در ابتدای مراسم حجه الاسلام رسایی در سخ

چهارشنبه شب دکتر جلیلی کاندیدای دهمین دوره انتخابات جمهوری اسلامی ایران میهمان مردم ورامین و قرچک بود . در ابتدای مراسم حجه الاسلام رسایی در سخنانی اقدام به نقد فضاهای حاکم در دوران دولت های جمهوری اسلامی ایران ، از انقلاب اسلامی ایران ، تا کنون پرداخت و نکات مثبت و منفی آنها را بررسی نمودند . در ادامه با حضور دکتر جلیلی در مراسم مردم با دادن شعار هایی از قبیل صل علی محمد یاور رهبر آمد،برگ برنده ما شهید زنده ما و .... از ایشان استقبال کردند . آقای دکتر جلیلی در سخنانی ضمن تاکید بر نقش مردم ورامین و اهمیت قیام 15 خرداد مردم پیشوا ،ورامین و قرچک، ورامین را به عنوان قطب مطرح کشاورزی معرفی نمودند و اعلام کردند که حمایت از کشاورزی و رونق ان در منطقه و کشور از اولویت های کاری دولت ایشان است . همچنین ایشان در جواب به شایعاتی مبنی بر اینکه جلیلی تیم اجرایی ندارد گفت : متاسفانه برخی حمایت گروه های سیاسی و احزاب از اشخاص را داشتن تیم میدانند! در صورتی که این گفته اشتباه است .در حقیقت دکتر جلیلی حزب و گروه ندارد و اولویت کاری دکتر جلیلی منافع مردم و کشور هست نه منافع احزاب و گروه های سیاسی . از جمله چهر ه های مطرح حاضر در جلسه میتوان به آقای دکتر نقوی حسینی نماینده محترم شهرستان و آقای منصوری فرماندار اسبق ورامین اشاره کرد .

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع : ورامین نامه

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.