ولاسکو: می‌خواهیم از بازی با روسیه لذت ببریم/ بازیکنانم بیش از حد انگیزه دارند

خبر تاریخ خبر: 1396/08/03

به گزارش خبرگزاری فارس، خولیو ولاسکو پیش از بازی با روسیه در چارچوب لیگ جهانی والیبال در نشست خبری حضور پیدا کرد و در پاسخ به سوال اولین خبرنگار روسی

به گزارش خبرگزاری فارس، خولیو ولاسکو پیش از بازی با روسیه در چارچوب لیگ جهانی والیبال در نشست خبری حضور پیدا کرد و در پاسخ به سوال اولین خبرنگار روسی که پرسید از بازی با قهرمان المپیک چه احساسی دارید، اظهار داشت: ایران نخستین بار است که در لیگ جهانی شرکت می‌کند و بازی با قهرمان المپیک شروع خوبی می‌تواند باشد که با قرار گرفتن در آسیا با سیستم آسیایی فرصت بازی کردن با تیم‌های اروپایی را پیدا نمی‌کند. من مطمئنم بازیکنانم چیزهای خوبی از بازی با روسیه یاد می‌گیرند و می‌خواهیم از این دو بازی لذت ببریم. وی افزود: برای ما در سال اول مهم یاد‌گیری است؛ خوشحالم که بازیکنانم سرشار از انگیزه‌اند و به نوعی انگیزه‌شان زیادی بالاست. ولاسکو خاطرنشان کرد: این بازی فرصت خوبی است تا بازیکنان ایران بیشتر با سرویس‌های پرشی محکم آشنا شوند، چرا که چنین سرویس‌هایی در لیگ باشگاه‌های ایران کمتر زده می‌شود. ولاسکو در پاسخ به سوال یکی دیگر از خبرنگاران که پرسید چه احساسی از آمدن به روسیه دارید، گفت: من نخستین بار نیست که به روسیه سفر می‌کنم؛ من در دوران پلاتانوف هم به روسیه آمدم و از ساوین هم خیلی چیزها یاد گرفتم. البته برای نخستین بار است که به کالینگراد سفر می‌کنم و می‌خواهم ببینم شاگردانم در مقابل تیم پرقدرت روسیه چگونه ظاهر خواهند شد. سرمربی تیم ملی ایران در بخشی از زمان کنفرانس خبری هم مروری بر موقعیت ورزش والیبال در ایران داشت و گفت: مردم ایران علاقه خاصی به والیبال دارند و ایران لیگ خوب و بازیکنان خوبی هم دارد. متاسفانه در خیلی از کشورها به دلیل مسائل سیاسی از موقعیت ممتاز والیبال ایران بی‌خبرند و لیگ جهانی فرصت خوبی برای آشنایی هر چه بیشتر مردم جهان با والیبال ایران است. اولگ کوسنکوف، مسئول والیبال شهر کالینگراد نیز در پایان نشست اظهار امیدواری کرد که همانند تیم فوتبال ایران که چندی پیش در این شهر اقامت داشت، آنان بتوانند میزبان خوبی برای والیبال ایران باشند. وی برگزاری مسابقات لیگ جهانی را پس از المپیک لندن باعث افتخار این شهر خواند و گفت: خوشحالم که در گام نخست با ایران آغاز کردیم.

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع : خبرگزاری فارس

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.