دایی را بهترین مربی آسیا و جهان می‌کنم

خبر تاریخ خبر: 1396/08/03

محمد رویانیان در حاشیه بازی آرتا سبلان با پرسپولیس تهران در ورزشگاه تختی اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار داشت: برگزاری اردو در ارد

محمد رویانیان در حاشیه بازی آرتا سبلان با پرسپولیس تهران در ورزشگاه تختی اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار داشت: برگزاری اردو در اردبیل خیلی بهتر از ترکیه است، چراکه ما قرار نیست هزینه کلانی را خرج کنیم تا تیم در کشور خارجی اردو برگزار کند. وی با یادآوری اینکه علی دایی در برگزاری اردوی اردبیل ابتکار خوبی به خرج داده است، اضافه کرد: از حضور علی دایی اسطوره و آقای گل جهان در تیم پرسپولیس خوشحال هستم. وی در پاسخ به سئوالی در خصوص علی کریمی ابراز داشت: ما سه علی در پرسپولیس داریم که هر سه را دوست دارم، هم علی پروین، هم علی دایی و هم علی کریمی را. رویانیان بیان داشت: علی دایی آقای گل جهان است و افتخار می‌کنم که سه سال با او قرارداد امضا کرده‌ام و در این سه سال سعی خواهم کرد او را بهترین مربی آسیا و جهان کنم. وی ادامه داد: کریمی هم بازیکن شاخصی است که او را نیز به اندازه علی دایی دوست دارم. این مسئول در خصوص غیبت کریم باقری در اردوی اردبیل اضافه کرد: بنده از علت غیبت او آگاه نیستم، اما منتظر هستم تا او همراه تیم پرسپولیس و علی دایی باشد.

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع : خبرگزاری فارس

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.