انتصابات جدید در شهرداری ورامین در استانه انتخابابت شوراها

خبر تاریخ خبر: 1396/08/03

طی احکامی توسط شهردار ورامین انتصابات زیر انجام گرفت محسن خانی رودبارک به عنوان سرپرست گشت ساختمانی نواحی سه و چهار شهرداری ورامین منصوب و مشغ

طی احکامی توسط شهردار ورامین انتصابات زیر انجام گرفت محسن خانی رودبارک به عنوان سرپرست گشت ساختمانی نواحی سه و چهار شهرداری ورامین منصوب و مشغول به کار شد. شایان ذکر است نواحی سه و چهار در منطقه دو شهرداری واقع گردیده و تحت حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری ورامین مدیریت می گردد. مجتبی نظری به عنوان سرپرست امور شهر شهرداری ورامین منصوب و از زحمات حمید ارسطوییان مسوول قبلی این واحد که به افتخار بازنشستگی نایل گشته اند ، تقدیرگردید. شایان ذکر است ایشان قبل از این به عنوان مدیر ناحیه سه شهرداری ورامین مشغول فعالیت بوده اند. محمد رضا حسین آبادی به عنوان سرپرست واحد فرهنگی و امور متوفیات شهرداری ورامین منصوب و از زحمات احمد کاشی مسوول قبلی واحد متوفیات که به افتخار بازنشستگی نایل گشته اند ، تقدیر شد. محمد رضا حسین آبادی به عنوان سرپرست واحد فرهنگی و امور متوفیات شهرداری ورامین منصوب و از زحمات احمد کاشی مسوول قبلی واحد متوفیات که به افتخار بازنشستگی نایل گشته اند ، تقدیر شد. مجتبی خانی به عنوان سرپرست گشت ساختمانی نواحی یک و دو شهرداری ورامین منصوب و مشغول به کار شد. شایان ذکر است نواحی یک و دو در منطقه یک شهرداری واقع گردیده و تحت حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری ورامین مدیریت می گردد. مسعود نفری به عنوان سرپرست ناحیه یک شهرداری ورامین منصوب و از زحمات مهدی کچویی مدیر قبلی این ناحیه تقدیر شد. شایان ذکر است ناحیه یک شهری در منطقه دو شهرداری واقع گردیده و تحت حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری ورامین مدیریت می گردد.

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع : ورامین نامه

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.