تمبر یادبود پنجاهمین سالگرد قیام مردم ورامین در 15 خرداد سال 42 منتشر شد

خبر تاریخ خبر: 1396/08/03

کارخانه ، شهردار ورامین : تمبر یادبود پنجاهمین سالگرد قیام مردم ورامین در 15 خرداد سال 42 منتشر شد شهردار ورامین گفت : همزمان با فرارسیدن پنجاهمین س

کارخانه ، شهردار ورامین : تمبر یادبود پنجاهمین سالگرد قیام مردم ورامین در 15 خرداد سال 42 منتشر شد شهردار ورامین گفت : همزمان با فرارسیدن پنجاهمین سالروز قیام مردم ورامین در 15 خرداد سال 1342 ، تمبر یادبود و بزرگداشت نیم قرن این قیام مردمی منتشر شد. رضا کارخانه با اظهار این خبر افزود : قیام خونین مردم ورامین در حمایت از ولایت و مرجعیت و مبارزه با ظلم ستیزی و رژیم طاغوت ، در صفحات زرین تاریخ معاصر ایران و انقلاب اسلامی برای همیشه ماندگاراست. وی تصریح کرد : در راستای ثبت سندی دیگر از حماسه آفرینی مردم دشت بزرگ ورامین ، با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ، تمبر یادبود و بزرگداشت نیم قرن قیام 15 خرداد منتشر و به جمعی از مسولین ارشد استان ، شهرستان و خانواده های معضم شهدای این قیام اهداء می گردد. شهردار ورامین با اشاره به مشخصات و ویژه گی های این تمبر گفت : تصویری از دیوار نگاره یادبود قیام 15 خرداد مردم ورامین در میدان علامه قطب الدین رازی ورامینی این شهر که شامل تصویر تمثال حضرت امام خمینی (ره) و هفت شهید معظم این قیام می باشد ، تصویر اصلی این تمبر بوده که به صورت اختصاصی و با ارزش ریالی هر قطعه2200 ریال منتشر گردیده و قابل استفاده در ارسال مرسولات پستی می باشد. کارخانه در پایان افزود : این تمبر با همکاری شورای اسلامی شهر و امور گردشگری حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین تهیه و توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران منتشر گردیده و آلبوم نمونه آن نیز جهت بازدید علاقمندان در موزه رسانه مجموعه فرهنگی موزه های شهرداری ورامین قابل بازدید رایگان عموم است.

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع :

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.