خبرنگاران را بیرون کنید...!

خبر تاریخ خبر: 1396/09/20

ورزشگاه پیروزی فاقد امکانات مناسب برای تهیه و ارسال اخبار خبرنگاران در زمان برگزاری مسابقات فوتسال است، این مسئله بارها مشکلات بسیاری را برای اصحاب رسانه‌ ایجاد کرده است اما مسئولان تیم فوتسال گیتی پسند نه تنها درصدد رفع مشکل برنیامدند، بلکه در آخرین مورد خود مسئله ساز شده و به یکی از خبرنگاران توهین کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایسنا، زمانی که به عنوان یک خبرنگار وارد ورزشگاه پیروزی اصفهان برای پوشش خبری بازی گیتی پسند در لیگ برتر فوتسال می‌شوید، یک جایگاه برای اصحاب رسانه در نظرگرفته شده است. این جایگاه به اصطلاح ویژه خبرنگاران تنها شش صندلی دسته دار دارد و هیچ گونه نظارتی برای جلوگیری از ورود افراد عادی به آن نیست و کودکان و هوادارن در این جایگاه کنار خبرنگاران حضور می یابند.

هواداران جایگاه والایی در ورزش دارند، اما یک خبرنگار برای مخابره صحیح خبر نیاز به تمرکز دارد و زمانی که هوادار با هیجانی که از بازی دریافت می‌کند در این جایگاه حضور داشته باشد، مانع تمرکز کافی خبرنگاران می‌شود.

از مسئله جایگاه خبرنگاران در سالن پیروزی که بگذریم دغدغه مهم تری برای اصحاب رسانه به وجود می‌آید و آن هم میکس زون ورزشگاه است جایی که اصحاب رسانه می‌توانند به راحتی با بازیکنان تیم‌ها مصاحبه بگیرند، اما متاسفانه سالن پیروزی اصفهان جایگاهی به نام میکس زون ندارد.

در حال حاضر تنها مکان برای مصاحبه به دور از تماشاگران مشتاق سلفی، جلوی رختکن تیم‌ها است، اما "احمد شمس"، مدیر اجرایی تیم فوتسال گیتی پسند  با این موضوع مشکل دارد و به هر نحوی مانع مخابره خبر اصحاب رسانه می‌شود او همیشه رو به روی در رختکن گیتی پسند حضور دارد. این درحالی است که محمد جواد شریف "مدیر رسانه ای" این تیم بارها با شمس صحبت کرده‌ که خبرنگاران برای مخابره اخبار رو به روی رختکن حضور داشته باشند.

در بازی قرچک و گیتی پسند خبرنگاران برای گرفتن مصاحبه روبه روی رختکن بودند که در همین هنگام تعدادی از مردم عادی وارد این محوطه شدند. که برای بیرون کردن این افراد نگهبان سالن ورزشگاه وارد عمل شد و در این هنگام کتف یکی از خبرنگاران را به شکل بدی گرفت تا او را به بیرون هدایت کند، متاسفانه زمانی که خبرنگار خود و رسانه اش را معرفی می‌کند و می‌گوید که شمس او را می شناسد، شمس جواب می‌دهد "به من مربوط نیست که شما خبرنگار هستید" و به نگهبان می گوید که خبرنگاران را بیرون بیندازید.

اطلاعات

نویسنده : maryam bahari

منبع : خبرگزاری ایسنا

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.