همزمان با هفته بسیج 200 برنامه فرهنگی در پاکدشت برگزار می شود

خبر تاریخ خبر: 1396/09/20

همزمان با هفته بسیج 200 برنامه فرهنگی در پاکدشت برگزار می شود تهران – ایرنا – فرمانده سپاه شهرستان پاکدشت از اجرای 200 برنامه فرهنگی همزمان با هفته بسیج در این شهرستان خبر داد.

 

سرهنگ پاسدار سعید موسی پور روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: بسیج برگرفته از فرهنگ عاشورا و با تکیه بر ارزش های والای اسلام ناب محمدی است و توانسته تأثیر خود را در حوزه های مختلف سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و نظامی جامعه نشان دهد.
وی افزود: فرهنگ رفیع بسیج نه تنها در طول دوران هشت سال دفاع مقدس که پس از جنگ تحمیلی نیز اثربخشی خود را به خوبی نشان داده و ثابت کرده تا به واسطه این فرهنگ می توان مسیر پیشرفت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را هموار ساخت.
وی با اشاره به برگزاری ویژه برنامه های هفته بسیج در شهرستان پاکدشت گفت: همزمان با هفته بسیج ، بیش از 200 برنامه فرهنگی در مناطق مختلف شهرستان پاکدشت اجرا می شود که از جمله می توان به برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی ، برگزاری نشست های بصیرتی ، برگزاری مسابقات ورزشی ، برپایی حلقه های بصیرتی و برگزاری مسابقات کتابخوانی اشاره کرد.
موسی پور بیان کرد: برگزاری یادواره شهدا ، مراسم پیاده روی خانوادگی ، تجدید میثاق با شهیدان ، افتتاح پروژه های عمرانی سپاه و اعزام گروه های جهادی به مناق محروم از دیگر برنامه هایی است که همزمان با هفته بسیج در پاکدشت اجرا می شود.
وی همچنین از اعزام گروه های بسیجی به مناطق زلزله زده کرمانشاه و غرب کشور خبر داد و افزود: بسیجیان شهرستان پاکدشتدوشادوش آحاد مردم ایران اسلامی با حضور در مناطق زلزله زده به مردم این بخش از کشور خدمات خود را ارائه می دهند.
29 آبان تا پنجم آذر هفته بسیج نام دارد.

اطلاعات

نویسنده : maryam bahari

منبع : خبرگزاری ایرنا

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.