رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان تهران: برنامه های شاد در روستاهای محروم اجرا می شود

خبر تاریخ خبر: 1396/09/19

شهرری ـ ایرنا ـ رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان تهران گفت: برنامه های شاد کودکانه، اجرای موسیقی سنتی و مسابقه حضوری برای بزرگترها همراه با اهداء جوایز، به مناسب هفته بسیج و در آستانه میلاد حضرت محمد(ص) با عنوان 'جنگ پیامبر رحمت' در روستاهای محروم استان برگزار می شود.

سرهنگ پاسدار حسین نادری روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه گروه جهادی سید اهل قلم سازمان بسیج هنرمندان استان تهران بانی این کار فرهنگی و هنری است اظهار داشت: 'جنگ پیامبر رحمت' شامل برنامه های شاد کودکانه، اجرای موسیقی سنتی، مسابقه حضوری برای بزرگترها همراه با اهداء جوایز، نقاشی صورت، خوشنویسی اسماء ائمه اطهار(ع) است. 
وی با اشاره به اینکه این برنامه های ادبی، فرهنگی و هنری در کنار برپایی اردوهای جهادی در مناطق محروم استان تهران برگزار می شود افزود: هدف از برگزاری این برنامه ها ترویج شور و نشاط با محوریت فرهنگ اصیل ایرانی، ترویج فرهنگ ولایت مداری، ایثار و توصیف شخصیت و حکومت امام زمان(عج) برای نسل جوان است. 
نادری با بیان اینکه 50 نفر از هنرمندان حوزه های ادبی، خشنویسی، نمایش و هنرهای تجمسی در این اردوها مشارکت دارند عنوان داشت: اردوهای فرهنگی و ادبی از تاریخ 29 آبان ماه تا 12 آذر در روستاهای شهرستان های پاکدشت، ورامین، قرچک، رباط کریم، بهارستان، شهرری، پردیس، اسلامشهر برگزار می شود. 

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.