روسای ادارات قرچک گزارش رسیدگی به مشکلات مردم را ارائه دهند

خبر تاریخ خبر: 1396/09/19

قرچک- فرماندار قرچک در جلسه ملاقات های مردمی این شهرستان با بیان اینکه خدمت به مردم یکی از افتخارات مسئولان نظام است، گفت: روسای ادارات قرچک گزارش رسیدگی به مشکلات مردم را ارائه دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود مرسلپور، پیش از ظهر یکشنبه در حاشیه ملاقات مردمی به منظور رسیدگی به مشکلات شهروندان قرچکی که مطابق روال هر هفته در محل فرمانداری برگزار می شود طی سخنانی اظهار داشت: دیدار با مردم و حل مشکلات آنان به ما روحیه دو چندان خدمتگزاری را می دهد، چون مردم ولی نعمت ما هستند و رسیدگی به مشکلات این عزیزان وظیفه ما است.

مرسلپور افزود: خدمت به مردم از سفارش های مهم امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری است و افزایش ارتباط بین مردم و مسئولان همواره یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری و رییس جمهور می باشد که در طول دوران پر شکوه انقلاب اسلامی شاهد آن بوده ایم.

وی با بیان اینکه خدمت به مردم یکی از افتخارات مسئولان نظام است، اظهار داشت: همه روسای ادارات شهرستان قرچک باید پس از پیگیری و برطرف کردن موانع و مشکلات شهروندان، نتیجه اقدامات انجام شده را به فرمانداری اعلام کنند.

در این دیدارها مردم به صورت رودرو با فرماندار شهرستان قرچک دیدار و در خصوص مشکلاتشان به گفتگو پرداختند و همچنین فرماندار ضمن بررسی مشکلات مراجعه کنندگان، راهکارهای قانونی را ارائه و موارد را پس از بررسی و کارشناسی برای رسیدگی و اقدام لازم به مراجع ذیربط ارجاع داد.
 

اطلاعات

نویسنده : maryam bahari

منبع : خبرگزاری مهر

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.