مدیر آموزش و پرورش قرچک: حداقل 10 سال آینده در برنامه‌های ساخت‌وساز دیده شود

خبر تاریخ خبر: 1396/09/19

مدیر آموزش و پرورش قرچک: حداقل 10 سال آینده در برنامه‌های ساخت‌وساز دیده شود مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: حداقل 10 سال آینده در برنامه‌های ساخت‌وساز به‌ویژه در آموزش و پرورش باید دیده شود.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس استان تهران، مهدی نیکبخت پیش از ظهر امروز در حاشیه افتتاحیه نمازخانه، کتابخانه و سالن اجتماعات مدرسه دخترانه شاهد ریحانة‌النبی قرچک در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: جای تقدیر از خیرین مدرسه‌ساز وجود دارد که زحمات فراوانی برای ساخت این مرکز فرهنگی کشیدند.

وی بیان داشت: از سال 94 کمک‌های دانش‌آموزان که همان سربازان مدرسه‌یار بودند، شروع و نسبت به جمع‌آوری کمک‌های مردمی توسط سربازان مدرسه‌یار اقدام شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک افزود: مبلغ قابل‌توجهی در این بین جمع‌آوری شد و باید از این سربازان مدرسه‌یار تشکر کرد که بنای خیرین مدرسه‌ساز را در مدرسه گذاشتند.

نیکبخت گفت: هدف از افتتاح این مرکز فرهنگی چندمنظوره، قدردانی از زحمات سربازان مدرسه‌یار بود که هر کدام در توان خود به ساخت این مرکز فرهنگی کمک کردند و ما خواستیم از زحمات همین سربازان کوچک مدرسه‌یار قدردانی کنیم.

وی در ادامه گفت: این نمازخانه به همت مدیریت مدرسه در حال ساخت بود؛ ولی بنده با این طرح مخالفت کردم چون اعتقاد دارم که در برنامه‌های ساخت‌وساز باید حداقل 10 سال آینده را دید.

اطلاعات

نویسنده : سميه اردستاني

منبع :

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.