ظرفیت بوکس در شهرستان های استان تهران بیشتر از شهر تهران است

خبر تاریخ خبر: 1396/09/19

پاکدشت- رییس اداره ورزش و جوانان پاکدشت گفت: ظرفیت بوکس در شهرستان های استان تهران بیشتر از شهر تهران است. به گزارش خبرنگار مهر، حسین طالقانی در جلسه معارفه «فریبرز عبدالمالکی» به عنوان رییس هیات بوکس پاکدشت، طی سخنانی ضمن قدردانی از زحمات بی شائبه «رضا دلاوری» گفت: درپاکدشت علی رغم کمبودها ومحرومیت های موجود منطقه، ورزشکاران نتایج بسیار خوبی کسب می کنند که رشته بوکس نیز از این امر مستثنی نیست.

 

به گزارش خبرنگار مهر، حسین طالقانی در جلسه معارفه «فریبرز عبدالمالکی» به عنوان رییس هیات بوکس پاکدشت، طی سخنانی ضمن قدردانی از زحمات بی شائبه «رضا دلاوری» گفت: درپاکدشت علی رغم کمبودها ومحرومیت های موجود منطقه، ورزشکاران نتایج بسیار خوبی  کسب می کنند که رشته بوکس نیز از این امر مستثنی نیست.

وی اظهار کرد: در رشته بوکس به لحاظ فنی و استعداد هیچ مشکلی وجود ندارد و هرآن چه هست دغدغه مالی و کمبود امکانات است که امیدواریم با حضور رئیس جدید این مشکل هم مرتفع شود.

رییس اداره ورزش و جوانان پاکدشت افزود: تغییر در روسای هیات ها به معنای ناراضی بودن از عملکرد آن ها نیست بلکه این تغییرات بیشتر به منظور بهره مندی از همه فرصت هایی است که می تواند به ورزش شهرستان کمک کند.

وی افزود: رد پای خدمات برادران عبدالماکی را پیش از این درپاکدشت دیده ایم و امیدواریم درهیات بوکس نیز خدمات وی برای ورزش مثمر ثمر باشد.

مولایی گفت: پتانسیل بوکس در شهرستان های استان تهران بیشتر از شهر تهران است.

وی افزود: علی رغم این که رشته بوکس بسیار خشن به نظر می رسد اما جزو ورزش های ظریف و دانشگاهی است و به عنوان درس در برخی دانشگاه های اروپا تدریس می شود.

مسئول هیات بوکس توابع استان تهران نیز هیات های شهرستان های استان تهران را بازوان توانمند هیات بوکس استان تهران دانست و اظهار امیدواری کرد روند روبه رشد بوکس پاکدشت ادامه داشته باشد.

عبدالمالکی رییس جدید هیات بوکس با بیان اینکه با ورزش بیگانه نیست گفت: به پاکدشت تعصب ویژه ای دارم و معتقدم فقط نباید در مورد نکات منفی نام شهرستان در رسانه ها مطرح شود چرا که پاکدشت پتانسیل های بسیاری در زمینه کشاورزی ،صنعت و ورزش دارد که میتواند آن را به عنوان مرکز ثقل مورد توجه قرار دهد و من نیز امیدوارم بتوانم در حوزه ورزش قدمی مثبت برای این منظور بردارم.

وی در پایان ضمن تقدیراز زحمات رضا دلاوری حکم رئیس جدید هیات بوکس توسط مسئولان حاضر به وی اعطا شد.

اطلاعات

نویسنده : maryam bahari

منبع : خبرگزاری مهر

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.