زیر ساخت های مسکن مهر «امین» فرون آباد تامین می شود

خبر تاریخ خبر: 1396/09/19

پاکدشت- شهردار فرون آباد از برنامه ریزی های لازم برای تامین زیر ساخت های مسکن مهر «امین» و ارائه خدمات مناسب به ساکنان آن خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، کوروش میرزایی ظهر سه شنبه ضمن اعلام پایان فاز دوم عملیات زیر سازی خیابان مقداد 7 در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه خیابان مقداد 7 مسیر پر تردد و کارگاهی است ، جهت رفاه حال شهروندان پس از پایان فاز دوم عملیات زیر سازی بلافاصله عملیات قیر پاشی و آسفالت آغاز شد .

 

شهردار فرون آباد در ادامه افزود : مجموعه مدیریت شهری در جهت خدمات رسانی به شهروندان و ایجاد شهری پویا با برنامه های کارشناسی شده ، عملیات عظیم زیر سازی و آسفالت معابر سطح شهر که از وضعیت نامناسبی برخوردار است را در دستور کار واحد عمرانی شهرداری قرار داده است .

وی بیان کرد : با توجه به انتظارات شهروندان و رسالت خطیر مجموعه مدیریت شهری نسبت به خدمات رسانی به شهروندان فهیم فرون آباد و با حمایت مجموعه شورای اسلامی شهر ، امیدواریم با اجرای طرحهای زیر سازی ، آسفالت و ترمیم جداول فرسوده ، گامی بلند در راستای عمران و آبادانی شهر فرون آباد برداشته و موجبات رضایتمندی شهروندان را فراهم آوریم .

شهردار فرون آباد همچنین ضمن تقدیر از همکاری و همراهی ساکنین مسکن مهر «امین» اضافه کرد : عملیات اجرایی جانمائی بلوار و کاتر زنی در خیابان های مسکن مهر امین آغاز و با سرعت بیشتر و برنامه ریزی های دقیق و کارشناسی شده در دستور کار واحد عمرانی شهرداری فرون آباد قرار گرفت .

وی در ادامه افزود : این پروژه با هدف جداسازی مسیر تردد خودروها و ایجاد امنیت برای ساکنین مسکن مهر امین برنامه ریزی شده و همچنین احداث روشنایی ، خط کشی و نصب علائم ترافیکی و ایجاد فضای سبز از دیگر اقدامات مجموعه مدیریت شهری در این پروژه است.

میرزایی در پایان عنوان کرد : مجموعه مدیریت شهری با حمایت های همه جانبه مجموعه شورای اسلامی شهر نسبت به خدمات رسانی ارزنده و مطلوب به ساکنین مسکن مهر امین ، برنامه ریزی های کارشناسی شده ای انجام و در دستور کار واحدهای عمرانی و خدمات شهری شهرداری قرار گرفته است .

اطلاعات

نویسنده : maryam bahari

منبع : خبرگزاری مهر

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.