تنها انبار اقلام امدادی جنوب شرق تهران پلمب است

خبر تاریخ خبر: 1396/09/19

ورامین- قائم مقام هلال احمر استان تهران در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران ورامین گفت: تنها انبار اقلام امدادی جنوب شرق تهران پلمب است. به گزارش خبرنگار مهر، افشین قانع، صبح سه شنبه درجلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ورامین که با حضور مدیرکل هلال احمر استان تهران و مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری تهران در محل فرمانداری ورامین برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: تنها انبار هلال احمر در شهرستان ورامین در قلعه سین است که حکم قلع و قمع گرفته اند و دسترسی به انبار هلال احمر در این شهرستان ها نداریم.

 

ورامین- قائم مقام هلال احمر استان تهران در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران ورامین گفت: تنها انبار اقلام امدادی جنوب شرق تهران پلمب است.

به گزارش خبرنگار مهر، افشین قانع، صبح سه شنبه درجلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ورامین که با حضور مدیرکل هلال احمر استان تهران و مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری تهران در محل فرمانداری ورامین برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: تنها انبار هلال احمر در شهرستان ورامین در قلعه سین است که حکم قلع و قمع گرفته اند و دسترسی به انبار هلال احمر در این شهرستان ها نداریم.

قانع افزود: اگر اتفاقی در شهرستان بیافتد دست و پای هلال احمر ورامین بسته است و این انبار برای پشتیبانی شهرستان های کناری مانند پیشوا است وهمچنین این انبار تنها انبار هلال احمر در این منطقه است.

قائم مقام هلال احمر استان تهران بیان داشت: جمعیت هلال احمر از سال ۷۰ روی مجتمع امدادی قلعه سین سرمایه گذاری کرده و علاوه بر انبار مدرسه امداد و نجات استان تهران در آن منطقه برپا شده است و اگر مشکلی پیش بیاید انتقال اقلام از پاکدشت و حسن آباد به ورامین زمان بر است و در این زمینه مانور زلزله و هماهنگی بین دستگاه ها بسیار اهمیت دارد.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.