رییس اتاق اصناف ورامین: متخلفان صنفی ورامین طی ماه گذشته ۳۰۰ برگه اخطار دریافت کردند

خبر تاریخ خبر: 1396/09/19

ورامین- رییس اتاق اصناف ورامین سید عباس میری صبح یکشنبه نوزده آذر از صدور ۳۰۰ برگه اخطاریه توسط اتاق اصناف این شهرستان در آبان ماه گذشته به متخلفان صنفی خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار مهر، سید عباس میری، صبح یکشنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اتاق اصناف شهرستان ورامین دارای تیم بازرسی و نظارتی جدا از اتحادیه های صنفی می باشد و در این راستا نسبت به بازرسی از صنوف و کسبه اقدام می کند.

 میری افزود: در آبان ماه گذشته اتاق اصناف شهرستان ورامین ۳۰۰ برگ اخطاریه برای کسبه و مغازه داران متخلف صادر کرده است که  خوشبختانه با همکاری کسبه ۹۸ درصد آنها رفع مشکل شده است.

 وی بیان داشت: بیشترین تخلفی که برخی  کسبه انجام می دهند عدم درج قیمت برای اطلاع مشتری از قیمت ها بوده است  که منجر به تنظیم گزارش بازرسی و ارسال پرونده متخلف به سازمان تعزیرات حکومتی می شود.   

رییس اتاق اصناف ورامین اظهار داشت : با آغاز طرح سامان دهی  واحدهای بدون پروانه کسب، بازرسان اتاق اصناف کلیه واحدهای صنفی بدون جواز را شناسایی نموده است و ابتدا به صدور اخطاریه و مهلت ده روزه اقدام می کنند و اگر  مسئول واحد صنفی برای تشکیل پرونده به اتحادیه مراجعه  نکنند واحد صنفی پلمب می شود.

میری در پایان گفت: با توجه به اینکه اتاق اصناف ورامین در پی برقراری نظم و ایجاد یک بازار با ثبات در شهرستان است از کلیه کسبه این شهر می خواهیم اقدامات لازم و به موقع را نسبت به اخطاریه هایی که از سوی اتاق اصناف صادر می شود انجام دهند.

 

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.