آغاز زیرسازی زمین اسکیت پارک ولیعصر(عج)قرچک /تعویض ۶۵۰ سطل زباله

خبر تاریخ خبر: 1396/09/18

قرچک- آقای محسن خرمی شریف سرپرست شهرداری شهرستان قرچک از زیرسازی زمین اسکیت پارک ولیعصر(عج) این شهرکه قابل استفاده نبوده خبر داد و کارهای اولیه آن شروع شد

به گزارش خبرنگار مهر، محسن خرمی شریف صبح شنبه در جمع خبرنگاران در این خصوص گفت: با توجه به نیاز شهر به داشتن مکانی تفریحی برای سنین مختلف، زمین اسکیتی که مدتی در پارک ولیعصر(عج) قابل استفاده نبود در دستور کار قرارگرفت و کارهای اولیه آن شروع شد .

وی افزود: زیرسازی زمین اسکیت بوسیله حوزه معانت فنی و عمرانی بطور کامل آسفالت شد تا اقدامات بعدی آن که خط کشی و رنگ آمیزی محوطه آن میباشد اجرایی شود .

شریف در ادامه از نصب ۶۵۰ سطل زباله در سطح شهر خبر داد و گفت:  با توجه به فرسودگی سطل های زباله در سطح شهر، در یک اقدام جهادی ۶۵۰سطل زباله مکانیزه تعویض شد .

سرپرست شهرداری قرچک خاطر نشان کرد: از زمان حضورم بعنوان سرپرست شهرداری، طرح تعویض سطل های زباله که درخواست اکثر شهروندان بود در دستور کار قرار گرفت و این مهم در اسرع وقت انجام شد.

شریف اظهار داشت: رضایتمندی شهروندان باعث دلگرمی مجموعه شهرداری می باشد و هر توان داریم در اجرای طرحهای پیش بینی شده سریعتر اقدام خواهیم کرد تا رضایت شهروندان را فراهم خواهم سازیم.

وی در پایان گفت: همانطور که به مردم خوب و فهیم شهر قرچک قول داده بودیم، تمام مواردی که در برنامه پیشنهادی به شورا گفته شده بود، اجرایی شد و در مدت کوتاهی مابقی برنامه ها نیز اجرایی خواهد شد .

اطلاعات

نویسنده : فاطمه سالاري

منبع : خبرگزاری مهر

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.