هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتسال برگزار می‌شودگیتی‌پسند امیدوار به لغزش صدر‌نشین/ قرچک در اصفهان مقاومت می‌کند

خبر تاریخ خبر: 1396/09/18

از هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتسال دو تیم گیتی‌پسند اصفهان و مقاومت قرچک در اصفهان به مصاف یکدیگر می‌روند . وحید سلیمانی , حسین وحدتی , قباد فتح الهی و روح الله مطهری داوران این دیدار هستند .

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، لیگ برتر فوتسال با انجام 7 دیدار در روز جمعه 17 آذر‌ماه وارد هفته بیست‌ویکم می‌شود و در این هفته گیتی‌پسند اصفهان با مقاومت قرچک بازی خواهد کرد.

وحید سلیمانی، حسین وحدتی، قباد فتح‌الهی و روح‌الله مطهری داوران این دیدار هستند که از ساعت 18 روز جمعه و به میزبانی گیتی‌پسند و در سالن پیروزی اصفهان برگزار خواهد شد؛ عباس دهقان‌پور نیز ناظر این بازی است.

گیتی‌پسند که در 2 هفته متوالی نتوانسته بود به پیروزی برابر حریفان خود برسد با برتری مقابل شهرداری ساوه به کسب عنوان قهرمانی امیدوار ماند؛ قرمز‌پوشان اصفهانی 5 بازیکن در تیم ملی فوتسال داشته‌اند و خستگی این بازیکنان می‌تواند مشکل‌ساز شود.

شاگردان حسین شمس در گیتی‌پسند هفته گذشته در ساوه به مصاف شهرداری ساوه رفتند و در پایان با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسیدند؛ اما مقاومت قرچک در دیدار خانگی با نتیجه 2 بر صفر از مقاومت البرز شکست خورد.

سرخ‌پوشان اصفهانی با 13 برد، 5 تساوی و 2 باخت و کسب 44 امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی حضور دارند؛ مقاومت قرچک نیز در 20 هفته گذشته 6 پیروزی، 6 تساوی و 8 شکست کسب کرده و با 24 امتیاز در جایگاه نهم جدول لیگ برتر فوتسال قرار دارد.

به گزارش فارس، برنامه سایر دیدار‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:

جمعه 17 آذر‌ماه

ارژن شیراز – مس سونگون

مقاومت البرز – آتلیه طهران قم

حفاری اهواز – فرش آرا مشهد

هیأت فوتبال قم – پارسیان شهر قدس

تأسیسات دریایی – آذرخش بندرعباس

شهروند ساری – شهرداری ساوه

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.