رستوران های باقرآباد ورامین

خبر تاریخ خبر: 1403/02/16

جت تبلیغ رستوران های خود در باقراباد با شماره 09120357727 تماس بگیرید . باقرآباد یکی از مناطق ورامین واقع در استان تهران است که دارای چندین رستوران محبوب و معروف می باشد . در این متن ، برخی از بهترین رستوران های این منطقه را معرفی می کنیم.

رستوران گلشن

این رستوران در محله جانبازان ورامین و در بلوار امام خمینی ، خیابان نبوت واقع شده است

. رستوران گلشن یکی از قدیمی‌ترین و معروف‌ترین رستوران‌های ایرانی در باقرآباد است که از سال 1370 فعالیت خود را آغاز کرده است . این رستوران با سرو غذاهای سنتی و محلی مانند چلوکباب ، آبگوشت ، قورمه سبزی و دیزی بختیاری شهرت زیادی دارد . محیط این رستوران سنتی و دلنشین است و امکانات خوبی مانند پارکینگ و سرویس‌های بهداشتی دارد.

 

رستوران جوان

این رستوران در نزدیکی پل تاریخی 15 خرداد و پارک 15 خرداد باقرآباد قرار گرفته است

. رستوران جوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای صرف غذاهای ایرانی و فست‌فودهای محلی است . این رستوران با سرو انواع کباب‌ها ، ساندویچ‌ها و پیتزاهای خوشمزه شهرت زیادی دارد . محیط این رستوران مدرن و دلباز است و امکاناتی مانند پارکینگ و سرویس‌های بهداشتی دارد.

 

رستوران بابا کیلویی

شعبه باقرآباد این رستوران زنجیره‌ای معروف در روبروی شبکه بهداشت باقرآباد واقع شده است

. بابا کیلویی یکی از بهترین گزینه‌ها برای خوردن فست‌فود و غذاهای سریع است . این رستوران با سرو انواع ساندویچ‌ها ، پیتزاها ، برگرها و سیب‌زمینی‌های سرخ‌شده شهرت زیادی دارد . محیط این رستوران مدرن و دلباز است و امکاناتی مانند پارکینگ و سرویس‌های بهداشتی دارد.

 

 

رستوران های باقرآباد ورامین

تهیه غذای سید

این تهیه غذای محلی در باقرآباد ، قرچک ، نبش کوچه همت سوم واقع شده است

. تهیه غذای سید یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید غذاهای خانگی و محلی است . این مکان با سرو انواع غذاهای سنتی و محلی مانند قورمه سبزی ، فسنجان ، باقالی‌پلو و آبگوشت شهرت زیادی دارد . این تهیه غذا امکان سفارش آنلاین و ارسال به محل را نیز دارد.

 

رستوران حاج باقر

این رستوران در خیابان ولیعصر ورامین واقع شده است و یکی از بهترین گزینه‌ها برای صرف غذاهای سنتی و محلی است

. رستوران حاج باقر با سرو انواع غذاهای ایرانی مانند چلوکباب ، آبگوشت ، قورمه سبزی و دیزی بختیاری شهرت زیادی دارد . محیط این رستوران سنتی و دلنشین است و امکانات خوبی مانند پارکینگ و سرویس‌های بهداشتی دارد.

 

در کل ، باقرآباد ورامین با داشتن رستوران‌های متنوع و خوشمزه ، یکی از بهترین مناطق برای لذت بردن از غذاهای ایرانی و محلی است . علاقه‌مندان به غذاهای سنتی و فست‌فودهای خوشمزه می‌توانند از این رستوران‌های معروف دیدن کنند.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.