رئیس پلیس امنیت شرق استان تهران خبر دادکشف محموله آبنبات و شکلات غیربهداشتی در ورامین/ 15 تن محصول آماده ورود به بازار کشف شد

خبر تاریخ خبر: 1396/09/18

رئیس پلیس امنیت فرماندهی انتظامی شرق استان تهران جناب آقای محمود پارسا در گفت و گو با خبرنگاران از کشف مقادیر زیادی آبنبات و شکلات غیربهداشتی در ورامین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس استان تهران از ورامین، محمود پارسا صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: پس از تماسی که با پلیس 110 صورت گرفت، پلیس آگاهی شرق استان تهران با مجوزی که از دادستان شهرستان ورامین اخذ کرد، وارد عمل شد.

وی تصریح کرد: پلیس وقتی به محل ورود پیدا کرد، مشاهده شد که یک کارگاه تولیدی غیربهداشتی بوده و محل هم غیربهداشتی است.

رئیس پلیس امنیت فرماندهی انتظامی شرق استان تهران بیان کرد: محل تولید آب‌نبات‌ها غیرمجاز بوده و هیچ‌گونه تابلوی خاصی در محیط نبود و فاقد مجوز تولید بوده است.

وی تصریح کرد: در این بازرسی، بیش از 15 تن شکلات و نبات غیربهداشتی و غیرمجاز کشف شده است.

پارسا خاطرنشان کرد: در این واحد غیربهداشتی و غیرمجاز، تعداد پنج نفر کارگر اتباع خارجی از افغانستانی مسؤول تولید این مواد بودند.

وی گفت: در تولید نبات‌ها و شکلات‌هایی که در محل تولید می‌شد، از رنگ‌های خوراکی غیربهداشتی و خیلی خطرناک استفاده می‌شود که یکی از عوامل بیماری‌های سرطانی است.

رئیس پلیس امنیت فرماندهی انتظامی شرق استان تهران اظهار کرد: پرونده این واحد غیربهداشتی تشکیل و به مقامات قضایی ارسال شده و در حال طی کردن مراحل قانونی است.

پارسا در پایان متذکر شد: با توجه به اینکه محصولات تولیدشده در این واحد غیرمجاز، قابل استفاده نیست، بعد از تکمیل پرونده و صدور حکم همه مواد تولیدشده ‌امحا خواهد شد.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.