بازی تکراری ضد انقلاب با مطالبات مردمی این بار در ورامین

خبر تاریخ خبر: 1402/05/23

تلاش ضد انقلاب احمق برای مصادره کردن مطالبات حق آبه رودخانه شور عشایر ورامین به اسم اعتراضات برای سرنگونی نظام

تلاش مذبوحانه ضد انقلاب در نشان دادن مطالبه عشایر ورامین از حق آبه رودخانه شور ،  به عنوان اعتراض برای سرنگونی !

اولین باری نیست که ضد انقلاب ناکام در فتنه ها ، با انتشار شایعات ، دروغ ها ، تحریف ها و .. سعی در ملتهب نشان دادن جامعه دارد . در این مطلب از سایت ورامین نامه شما جدیدترین سواستفاده ضد انقلاب از اعتراضات مردمی را می خوانید .

سو استفاده ضد انقلاب از مطلبات مردمی

یا با پخش اخبار دروغ و بدون سند ، و یا پخش تصاویر و فیلم های مربوط به کشور های دیگر ، یا با پخش تصاویر آرشیوی سال های قبل ، یا با پخش یک قطعه کلیپ چند ثانیه ای در زمان ها مختلف به نام تک تک شهر های کشور و یا تصاویر غیر مرتبط مثل نزاع ها و دعوا های خانوادگی و ...  به اسم اعتراضات تلاش دارد تا به مخطبان خود اینطور القا کند که همه در کشور در حال اعتراض هستند !

این بار هم ضد انقلاب نادان در حال انتشار کلیپی از اعتراض چند نفر از عشایر ورامین به کاهش حق آبه رودخانه شور ، به عنوان اعتراضات برای سرنگونی نظام می باشد . 

کلیپ اعتراض عشایر ورامین

البته خود تیتر و تصویر منتشر شده از 10 الی 20 نفر از عشایر که در حال صحبت و مطالبه حق خودشون از حق آبه رودخانه شور ورامین و پاسخ مسئولین به خواسته های عشایر ، خود گویای همه چیز می باشد .

مردم ورامین از اولین قیام کنندگان و پایدار ترین حامیان انقلاب و سرنگونی رژیم دست نشانده پهلوی می باشند و در طی 8 سال دفاع مقدس بیش از 1000 شهید تقدیم این انقلاب و کشور کرده اند و همچنان در حمایت از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کفن پوش و آماده مقابله با توطئه ها و دسایس ضد انقلاب و دشمنان این آب و خاک می باشند . 

سواستفاده ضد انقلاب از مطالبه گری عشایر ورامین

کینه عمیق ضد انقلاب از مردم ورامین

با توجه به سبقه تاریخی و انقلابی دشت ورامین و حضور حماسی دلاوران این خطه از زمان های خیلی قبل تر از انقلاب در مبارزه با ظلم و استبداد و همچنین حضور در جنگ تحمیلی و حضور موثر در نابودی فتنه های سال های اخیر ، همواره به عنوان یکی از شهر های انقلابی ، خاری در چشم دشمنان و ضد انقلاب بوده است . 

از همین رو شبکه های نفاق و مزدوران رسانه ایشون به طور خاص جهت زیر سوال بردن افتخارات این منطقه به عناون یکی از شهر های شاخص انقلاب ، با پخش شایعات ، دروغ ها ، تحریف ها و .. در صدد انتقام از مردم انقلابی ورامین می باشد .

ضد انقلاب همواره با عقده گشایی نسبت به حضور موثر بسیجیان منطقه ورامین در خاموشی فتنه 88 و سایر فتنه ها ، کینه عمیق خود از مردم ورامین را ابراز نموده و با پخش شایعاتی نظیر کشته شدن مداحان ، نسبت های دروغ به مسئولین و تحریف وقایع و ... در صدد خدشه دار کردن تاریخچه انقلابی مردم ورامین بوده و شکر خدا همیشه رسوا و ناکام بوده و خواهد بود .

مردم ورامین هم همواره پاسخ این منافقین کوردل را درراه پیمایی ها و مناسبت های خود داده اند .

 

مطالب پیشنهادی

اخبار ورامین

تلفن رستوران ورامین

 

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.