دستگیری بیش از 1200 سارق و اوباش در شرق استان تهران

خبر تاریخ خبر: 1402/04/06

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری بیش از 1200 سارق و اوباش خبر داد.

سردار دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی شرق استان تهران پیش از ظهر امروز در نمایشگاه کشفیات شرق استان تهران در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در راستای طرح امنیت اجتماعی، همکاران انتظامی شرق استان تهران با همکاری و هماهنگی با مقام قضایی، طرح‌های مختلفی شامل طرح برخورد با سلاح‌های غیرمجاز، خرده‌فروشان مواد مخدر و سارقان، اراذل و اوباش را در دستور کار قرار دادند.

وی گفت: این طرح ها در نهایت منجر به کشف و ضبط بیش از ۷۰ سلاح جنگی و شکاری، کشف ۱۸۶ دستگاه خودرو و ۱۲۵ دستگاه موتورسیکلت مسروقه و شناسایی و دستگیری ۱۱۵۰ نفر سارق و ۶۰ نفر از اراذل و اوباش که امنیت و آرامش مردم را به خطر انداخته بودند، شد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران افزود: در این طرح بیش از یک تن مواد مخدر کشف شد و تعداد ۴۵۰ نفر از خرده‌فروشان مواد مخدر توسط همکاری نیروی انتظامی شناسایی و دستگیری شدند.

القاصی مهر ادامه داد: همکاران ما در نیروی انتظامی با تلاش‌های شبانه‌روزی این اقدامات را انجام دهند تا آرامش و امنیت را برای مردم به ارمغان بیاورند؛ زیرا امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است‌ و به هیچ وجه به کسی اجازه نخواهیم داد تا امنیت مردم را به خطر اندازد.

وی تاکید کرد: این طرح‌ها به طور دائم و مستمر ادامه دارد؛ امیدواریم امنیت و آرامشی که باید در شأن مردم باشد را ایجاد کنیم.

اطلاعات

نویسنده : زهرا سادات شیرازی

منبع : خبرگزاری فارس

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.