ارائه خدمات امور مشترکین به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شد

خبر تاریخ خبر: 1396/09/18

در راستای توافقات به عمل آمده با مدیران دفاتر خدمات پیشخوان و آبفای جنوب غربی، طی مراسمی، خدمات امور مشترکین آبفا به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شد. به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی آبفای جنوب غربی استان تهران، در مراسمی که با حضور مدیرعامل و معاونین این شرکت و همچنین مسئولان شهرستان‌های رباط کریم ، بهارستان و اسلامشهر در برخی از دفاتر پیشخوان همراه بود، بخش قابل توجهی از خدمات مشترکین آبفا به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شد.

 

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی آبفای جنوب غربی استان تهران، در مراسمی که با حضور مدیرعامل و معاونین این شرکت و همچنین مسئولان شهرستان‌های رباط کریم ، بهارستان و اسلامشهر در برخی از دفاتر پیشخوان همراه بود، بخش قابل توجهی از خدمات مشترکین آبفا به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شد.

براساس این توافق نامه، پس از این شهروندان و مشترکین می‌توانند بدون مراجعه به امور آبفا ، در طول روز نسبت به دریافت هرگونه خدمات امور آبفا از طریق دفاتر پیشخوان اقدام کنند.

معاون درآمد و امور مشترکین آبفای جنوب غربی استان تهران با تشریح این خدمات یادآور شد : این خدمات بالغ بر ۲۰ مورد و شامل: واگذاری انشعابات جدید آب و فاضلاب ، درخواست تغییر کاربری ، درخواست آزمایش کنتور ، تعویض کنتور ، پرداخت اقساط ، تغییر نام مالک جدید و ... که تابه حال از طریق امور مشترکین و در ادارات و نواحی آبفا در شهرهای تابعه انجام می گرفت . لذا با واگذاری این امور به دفاتر پیشخوان علاوه بر ارائه خدمات در ادارات آبفا، امکان ارائه این خدمات در دفاتر پیشخوان شهرهای حوزه آبفای جنوب غربی نیز امکان‌پذیر شد.

"کمال غریبی" ادامه داد: این توافق صرفا در راستای آسایش شهروندان و سهل الوصول بودن خدمات مشترکین صورت گرفته و با توجه به هماهنگی های انجام شده و توافقات به عمل آمده با دفاتر پیشخوان دولت در سه شهرستان رباط کریم ، بهارستان و اسلامشهر، از این پس خدمات امور مشترکین آبفا در سطح کلیه دفاتر پیشخوان که دارای زیر ساخت مناسب و امکانات لازم جهت ارائه خدمات لازم باشند، ارائه خواهد شد .

غریبی در پایان با ابراز خرسندی از اقدام صورت گرفته اظهار امیدواری کرد: با ارائه خدمات مطلوب و به موقع و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شهروندان و مشترکین محترم، قدمی در راستای تکریم ارباب رجوع و خدمات رسانی شایسته به شهروندان برداریم.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.