مک گریل ورامین

خبر تاریخ خبر: 1402/03/14

مک گریل ورامین با ارائه خدمات مطلوب و پیتزاهای خوشمزه از بهترین و محبوب ترین فست فود های ورامین می باشد .

مک گریل ورامین یکی از مشهورترین رستوران‌های فست فود در شهر ورامین است که در سال ۱۳۹۶ تاسیس شده است. این رستوران با ارائه غذاهایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب، به سرعت محبوبیت خود را در میان مردم شهر ورامین پیدا کرده است.

منوی مک گریل ورامین 

منوی مک گریل ورامین شامل انواع برگر ، ساندویچ ، ناگت ، کباب ، فرایز و سالاد است که همگی با استفاده از بهترین مواد اولیه و به روش‌های بهداشتی و بهینه تهیه می‌شوند.

محیط داخلی فست فود مک گریل ورامین

همچنین محیط داخلی رستوران نیز بسیار دلپذیر و جذاب و برای خانواده‌ها و گروه‌های دوستان مناسب است. مدیریت مک گریل ورامین به دنبال افزایش کیفیت خدمات و ارائه تجربه خوب برای مشتریان خود است و همواره در حال بهبود و ارتقاء خدمات خود می‌باشد . به همین دلیل ، این رستوران با استقبال بسیاری از مردم ورامین و شهرستان‌های اطراف مواجه است و به عنوان یکی از بهترین رستوران‌های فست فود در منطقه شناخته می‌شود.

آدرس و تلفن رستوران مک گریل ورامین

شما می توانید به راحتی در سایت ورامین نامه آدرس و تلفن رستوران مک گریل ورامین و همچنین ادرس و تلفن سایر رستوران های ورامین را در قسمت بانک مشاغل شهر ورامین مشاهده نماید . جهت مشاهده تلفن رستوران های ورامین کلیک کنید .

آدرس رستوران مک گریل ورامین

آدرس رستوران مک گریل ورامین در خیابان شهید باهنر ، حد فاصل میدان امام حسین علیه السلام تا دانشسرا واقع گردیده است . شما عزیزان با مراجعه به این رستوران میتوانید از خدمات رستوران مک گریل ورامین در محیطی زیبا و دنج استفاده نمایید . 

تلفن پیتزا مک گریل ورامین

جهت دستیابی به تلفن رستوران مک گریل و همچنین تلفن و آدرس سایر رستوران های ورامین به قسمت بانک مشاغل سایت ورامین نامه مراجعه نمایید . جهت مشاهده تلفن رستوران مک گریل ورامین کلیک کنید .

 

لینک های مرتبط با مک گریل ورامین

بهترین رستوران ورامین

تلفن تهیه غذا در ورامین

اخبار ورامین

ساعت حرکت قطار تهران پیشوا ورامین

وضعیت امروز اب و هوای ورامین

دایرکت اینستاگرام چیست

تلفن رستوران در پیشوا

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.