تجلیل از دختران آسیایی ورزش ورامین

خبر تاریخ خبر: 1402/03/03

در مراسمی از دختران رشته های مختلف ورزشی تجلیل شد.

با حضور نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا، روسای ادارات ورزش و جوانان قرچک، ورامین و  پیشوا از دختران قهرمان آسیایی شهرستان های دشت ورامین به مناسبت روز دختر تجلیل شد

در این مراسم که به همت دفتر نماینده مجلس و با کمک اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین برگزار شد تعدادی از دختران قهرمانی آسیایی رشته های پرتاب وزنه، هاکی روی یخ و کبدی حضور داشتند.

 رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین در این مراسم گفت: با حمایت های دولت آیت الله رئیسی حمایت از ورزش قهرمانی به خصوص در حوزه بانوان چند برابر شده است و طی دو سال اخیر شاهد افزایش قهرمانی های بانوان در رشته های مختلف هستیم.

حامد رستمی افزود: در کنار ورزش قهرمانی توجه ویژه به ورزش همگانی بانوان هم انجام شده است که نقش مهمی در سلامت جامعه ایفا می کند.

وی با اشاره به حضور تعداد زیادی از دختران ورزشکار در رشته پرتاب وزنه بیان داشت : به همت آقای بختیاری مربی پرتاب وزنه تعدادی از قهرمانان نوجوانان و جوانان کشور در پرتاب وزنه از شهرستان ورامین هستند و اختصاص مجموعه ای ویژه برای رشته های دو میدانی به خصوص پرتاب وزنه در دستور کار است.

وی تصریح کرد : پنج نفر از بازیکنان تیم ملی هاکی روی یخ زنان ایران ساکن ورامین هستند و همین امر مسؤلیت متولیان وررامین برای ایجاد زیرساخت‌های ورزشی را دو چندان می کند.

در پایان این مراسم تعدادی از ورزشکاران دختر با بیان دغدغه های ورزشی و شغلی خود پرداختند.

تجلیل از دختران ورزشکار ورامین

تجلیل از دختران ورزشکار ورامین

تجلیل از دختران ورزشکار ورامین

تجلیل از دختران ورزشکار ورامین

تجلیل از دختران ورزشکار ورامین

تجلیل از دختران ورزشکار ورامین

اطلاعات

نویسنده : زهرا سادات شیرازی

منبع : خبرگزاری برنا

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.