امام جمعه شهرستان قرچک : تمامی فعالیت دشمنان علیه انقلاب اسلامی به شکست منجر شده است

خبر تاریخ خبر: 1402/02/30

امام جمعه شهرستان قرچک گفت: دشمن در دوران پیروزی انقلاب با ترورها، در ادامه با حمایت از صدام، ایجاد فتنه‌ها و آسیب‌های مختلف به فکر ضربه بود، ولی در همه شرایط شکست نتیجه کار دشمنی‌های آنان شد.

حجت‌الاسلام حجت الله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان قرچک اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس تجهیزات ما کامل نبود، فرماندهان ما تجربه زیادی نداشتند، سربازان ما آموزش کافی ندیده بودند، جمهوری اسلامی تازه روی کار آمده بود ولی با این حال ایستادگی کردند و یک وجب از خاک گهربار ایران اسلامی را به دست دشمن ندادند.

وی گفت: روحیه جهادی و انقلابی در میان رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، رهبری حکیم حضرت امام(ره) و از همه مهم‌تر سینه رزمندگان اسلام سرتاسر بر عشق محمد آل محمد(ص) بود، با این تفاسیر فتح خرمشهر و در نهایت پیروزی حاصل شد.

امام جمعه قرچک افزود: دشمن متخاصم در هر شرایطی به دنبال آسیب رساندن به نیروی‌های آزادی‌خواه بوده است، دشمن در دوران پیروزی انقلاب با ترورها، در ادامه با حمایت از صدام، ایجاد فتنه‌ها و آسیب‌های مختلف به فکر ضربه بود، ولی در همه شرایط شکست، نتیجه کار دشمنی‌های آنان شد.

حجت الاسلام اسماعیلی بیان کرد: امروز نیز در جبهه مقاومت، پیشروی‌ها و دست برتر را با مسلمین می‌بینیم، وعده رهبری عظیم شأن در حال تحقق است و انشالله پیروزی حاصل و دشمن شکست خواهد خورد.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.