ده مسجد ورامین میزبان خادمیاران رضوی و جشن های ایام دهه کرامت

خبر تاریخ خبر: 1402/02/17

مسئول کانون خادمیاران رضوی شهرستان ورامین از میزبانی ده مسجد این شهرستان از خادمیاران رضوی خبر داد و ویژه برنامه های این ده را اعلام کرد.

صبح دیروز شنبه(16اردیبهشت ماه) در آستانه دهه کرامت جمعی از خادمیاران رضوی شهرستان ورامین با امام جمعه موقت ورامین دیدار کردند.
حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین در این دیدار با ذکر این مطلب که مدال خدمت در آستان مقدس حضرت رضا علیه السلام یک توفیق الهی و نشان توجه ائمه اطهار است، گفت: بوجود آمدن مجموعه خادم یاران رضوی عنایت خود حضرت رضا علیه السلام بوده است و گردآوری عزیزان خادم تاثیر گذاری های فراوانی در هر شهر و دیاری می تواند داشته باشد.
وی دهه کرامت را یک نشانه خوب برای آشنایی مردم با کرامات و توجهات حضرت معصومه و حضرت رضا(ع) برای ایران اسلامی دانست و تصریح کرد: دهه کرامت یک فرصت است و روز ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها می تواند با توجه به هجمه هایی که بر علیه دختران شکل گرفته است برنامه ریزی مناسبی صورت گیرد و حضور دختران  در بقا و اماکن متبرکه یک دستاورد مثبت برای حفظ حجاب و عفت بانوان گردد.
سید یدالله حسینی مسئول کانون خدمت رضوی شهرستان ورامین در این جلسه گفت: اقدامات خوبی برای دهه کرامت در سطح شهرستان ورامین با توجه به اینکه محل عبور و مرور زوار امام رضا علیه بصورت ریلی و جاده ای است صورت گرفته است.
وی حضور خادمیاران رضوی در ده مسجد در ده شب را با امکانات پذیرایی چای رضوی، میز خدمت، حضور گروه های مشاوره و پزشکی را از جمله ویژه برنامه های این ایام دانست.
حسینی با ذکر این نکته که در حال 380 نفر خادمیار فعال رضوی در ورامین هستند، افزود: نصب پرچم 30 متری حضرت رضا علیه السلام در اولین روز از دهه کرامت در میدان بسیج،تغییر نام بلوار ورامین به چرمشهر بنام بلوار حضرت معصومه (س)، میزبانی 48 ساعته از کاروان زیر سایه خورشید در ورامین،حضور خادمیاران رضوی در نماز جمعه و نمایش تئاتر رضوی در نماز جمعه توسط این عزیزان،پذیرایی از زائران ریلی قطار در ایستگاه ورامین، مشارکت در آزادی زندانیان توسط کارگروه اصلاح ذات البین کانون خدمت رضوی،توزیع سبد معیشتی،انتشار اخبار اخلاق رضوی در فضای مجازی، حضور کارگروه تذکر رضوی برای اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر با توزیع تبرکات رضوی را از جمله برنامه های  و کارهای پیش بینی شده در دهه کرامت امسال عنوان کرد.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.