راه اندازی اتصال پیامرسان های داخلی

خبر تاریخ خبر: 1402/02/06

سرانجام اتصال بین پیام رسان های داخلی برقرار شد . شما متوانید از داخل یک پیام رسان با مخاطبین خودتون در پیام رساان های دیگر چت کنید !

آقای عیسی زارع پور ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پیش تر قول اتصال داخلی بین پیامرسان ها را داده بود که در تاریخ 2 اردیبهشت سرانجام به وعده خود عمل کرده و قابلیت اینترکانکشن یا همان اتصال داخلی را برا ی کاربران فعال نموده است که منجر به تقویت و جذب بیشتر کاربران این حوزه به پیام رسان های داخلی شده است .

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که اتصال داخلی به چه معناست و چه کاربردی دارد . ما در این مقاله به صورت مختصر شما را با این قابلیت مهم و کاربردی آشنا می کنیم .

 

اتصال پیام رسان های داخلی 

اگر جز آن دسته از کاربرانی هستید که از پیامرسان های داخلی و بومی استفاده می کنید ، همین حالا اقدام به به روز رسانی پیامرسان های داخلی خود کنید تا از قابلیت جدید آن بهره مند شوید  .

به تازگی چهار پیامرسان ایتا ، بله ، آی گپ و گپ به یکدیگر متصل شده اند و کاربران از هریک از این پیامرسان ها می تواند به سایر سکوهای بومی پیام و یا فایل ارسال کند .

البته به زودی پیام رسان های سروش پلاس و روبیکا نیز به این چمع وطنی می پیوندند .

 

اتصال پیام رسان های داخلی

گزینه " ارتباط با سایر پیام رسان ها " در نسخه های جدید این چهار پلتفرم قرار گرفته است که کافی ست با فعال کردن آن به سایر پیامرسان ها متصل شوید . البته لازم به ذکر است که ارتباط در صورتی امکان پذیر است که مخاطب مورد نظر نیز این گزینه را در پیامرسان داخلی خود فعال کرده باشد .

در حال حاضر فقط امکان ارسال پیام وفایل وجود دارد اما در فاز بعدی کانال و گروه نیز می توانند از این قابلیت بهره مند شوند .

 

آموزش کامل اتصال پیام رسان های داخلی

چنانچه می خواهید آموزش گام به گام و تصویری این قابلیت کاربردی و جذاب را ببینید با کلیک بر روی اتصال پیام رسان های داخلی به  سایت همراه رایانه مراجعه کنید .

همکاران ما در سایت همراه رایانه به طور کامل به همراه عکس و فیلم قابلیت اینترکانکشن یا MXP را به شما اموزش داده اند .

در صورت بروز مشکل و یا کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و سایر سوالات ومشکلات موبایلی و کامپیوتری کافی است با شماره 345-0-907-909 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .

 

لینک های محبوب 

قطار تهران ورامین

آب و هوای ورامین

روستاهای ورامین

اخبار ورامین

تلفن رستوران در ورامین

مرکز زیبایی در ورامین

گردشگری ورامین

ورامین شناسی

تلفن مغازه های ورامین

تبلیغات در ورامین

اخبار ورامین

اطلاعات

نویسنده : رسول سالاری

منبع : ورامین نامه

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.