خانواده معظم شهدا کم توقع ترین قشر جامعه اند که خدمت به آنان وظیفه ذاتی تمام مسئولان است

خبر تاریخ خبر: 1396/09/18

تهران-ایرنا- معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت : خانواده معظم شهدا و ایثارگران کم توقع ترین قشر جامعه اند که هیچ گاه مشکلات خود را به مسئولان عنوان نیز نمی کنند و باید مسئولان با سرکشی مداوم به مشکلات آنان رسیدگی کنند.

 

به گزارش ایرنا ، عباسعلی سعیدیان روز شنبه در آئین تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ورامین که در محل این اداره برگزار شد اظهار کرد: توفیق خدمت به خانواده معظم شهدا و مردم ایران ، فرصت مغتنمی است که در اختیار افراد قرار می گیرد که باید به بهترین نحو از این فرصت پیش آمده استفاده کرد و همگان را از مواهب نظام برخوردار ساخت.
وی افزود : خانواده معظم شهدا کم توقع ترین و شاید بی توقع ترین افراد جامعه هستند که خواسته های حداقلی دارند و در مقابل کارهایی که برای آن ها انجام می شود ، قدردان ترین افراد نیز محسوب می شوند.
سعیدیان اظهار کرد: بسیاری از این افراد حتی مشکلات خود را به مسئولان بیان نیز نمی کنند و در مقابل این مسئولان هستند که باید با سرکشی مداوم ، بدون آن که مسائل بیان شود ، در صدد رفع آن بر آیند.
وی با تأکید بر حفظ کرامت ارباب رجوع و مراجعین به ادارات گفت: عملکرد خوب و مناسب هر سازمان را می توان از میزان رضایت مراجعین برداشت کرد و این احساس رضایت باید در بین تمامی مراجعین حس شود.
سعیدیان بیان کرد: ادارات اگر تعامل مناسبی با یکدیگر داشته باشند به خوبی می توان انتظارات مردم را برطرف کرد و این مهم فقط با همراهی مردم و مسئولان میسر می شود.
وی گفت : سرکشی از خانواده معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران منشا خیرو برکت است و در بسیاری از موارد ما میتوانیم از آنها در انجام وظایف محوله کمک بگیریم .
معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت :شهرستان ورامین آمار دقیقی از تعداد شهدا ، جانبازان ، ایثارگران و آزادگان در اختیار دارد که مسئولان ملی باید جایگاه این شهرستان را در کشور در رابطه با تعداد پرونده های شهدا و ایثارگران مشخص کنند.
در این مراسم ابراهیم ولایت به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران ورامین معرفی شد و از تلاش های امیر پورجوادری رئیس سابق این اداره تقدیر به عمل آمد.
دشت ورامین در طول دوران هشت سال دفاع مقدس یک هزار و 400 شهید تقدیم اسلام کرده است.
ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.