تبلیغات اینترنتی در ورامین

خبر تاریخ خبر: 1402/02/12

معرفی بهترین محیط های تبلیغاتی در ورامین / ورامین نامه با بیش از 150 هزار بازدید ماهانه آماده معرفی کالا و محصولات شما می باشد .

ما در این مطلب به شما بهترین راه ها و فضاهای  تبلیغات در ورامین را معرفی می نماییم . شما می توانید با توجه به هدف ، نوع کار و میزان هزینه خود بهترین و موثر ترین روش تبلیغات در ورامین را برای کسب و کار خود انتخاب نمایید .

البته تبلیغات از هر نوعی ف قطعا برای شما بدون نتیجه نیست و ضرری ندارد و معمولا بهترین حالت و موثر ترین روش تبلیغاتی ، ایجاد کمپین های تبلیغاتی ترکیبی می باشد . در صورت تمایل کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره جهت ایجاد کمپین های تبلیغاتی ترکیبی موثر در ورامین با بیش از 15 سال سابقعه فعالیت در زمینه تبلیغات در ورامین می باشند .

درست هست که تبلیغات از هر نوعی ضرری ندارد ، اما ممکن است در شرایطی و با توجه به موقعیت ، نوع کسب و کار و هدف از تبلیغات ، استفاده از یک روش تبلیغاتی خاص ، تاثیر گزاری بیشتری نسبت به سایر روش ها داشته باشد  . و شما با هزینه کمتر ، نتیجه بهتری بگیرید .

انواع روش های تبلیغات در ورامین

روش های متعددی برای تبلیغات وجود دارد که ما در این مطلب مهمترین روش های تبلیغاتی به همراه معایب و مزایای اونها و بهترین محیط های تبلیغاتی رو به شما معرفی میکنیم . 

تبلیغات محیطی در ورامین

یکی از روش های تبلیغات که سنتی نیز می باشد و از قدیم نیز مرسوم بوده ، تبلیغات محیطی می باشد . در تبلیغات محیطی ، شما از طریق تبلیغات در فضاها و اماکن عمومی ، کسب و کار خود را تبیلغ می کنید .

پایه بنر های شهری ، بالن های تبلیغاتی ، نصب پوسترهای تبلیغاتی ، بیلبورد ها ، پل های هوایی و ... از جمله فضاهای تبلیغات محیطی در سطح شهر می باشند .

تبلیغات محیطی بسته به نوع و گستردگی معمولا بازدهی بالایی دارد اما نکته مهم در مورد این تبلیغات این هست که ، تبلیغات محیطی ، گران ترین شیوه تبلیغاتی می باشد .

معمولا عمر این تبلیغات از یک ماه تا یک سال متغیر می باشد .

تبیلغات چاپی و تراکتی در ورامین

تبلیغات چاپی و تراکتی نیز از جمله روش های تبلیغاتی می باشد که از قدیم مرسوم می باشد . البته امروزه از این سیستم کمتر استفاده میشود ، اما همچنان برای برخی از کسب و کارها و در برخی مناطق جواب میدهد .

چاپ و پخش تراکت مزایا و معایبی دارد . بزرگتری حسن آن این است که شما میتوانید تبلیغات خود را در نواحی هدف منتشر کنید .

از جمله معایب آن می توان به هزینه های سنگین چاپ ، صرف زمان برای اماده سازی و پخش تراکت ، هدر رفت تبلیغات و عمر کوتاه و یکبار مصرف برگه های تبلیغاتی می باشد .

 

تبلیغات مجازی در ورامین  

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ، تبلیغات در فضای مجازی می باشد . با توجه به گسترش شبکه های اجتماعی و فضای مجازی ، این نوع تبلیغات از موثر ترین و ارزان ترین روش های تبلیغاتی می باشد

محیط های تبلیغات مجازی

فضای مجازی در ورامین به علت پتانسیل های بالای صنعتی ، کشاورزی ، سیاسی و ... از جایگاه ویژه ای برخوردار است . شما میتوانید از فضاهای تبلیغاتی زیر برای معرفی کالا و خدمات خودتون در ورامین استفاده کنید . 

تبلیغات در شبکه های مجازی ورامین

تبلیغات در شبکه های مجازی در بسیاری از موارد مناسب و نتیجه بخش هست . برای معرفی کالا و خدمات در یک منطقه و جذب کاربر در یک شبکه اجتماعی خاص ،  بهترین روش می باشد .

در مورد کانال ها و پیج های تبلیغاتی با توجه به غیر قابل اعتماد بودن آمارها ، ریسک داشتن تبلیغات خوب بسیار بالا است .

متاسفانه در بسیاری از شبکه های اجتماعی ، فالوور ، تعداد بازدید ، تعداد لایک و حتی کامنت و ... بصورت فیک و بدون هیچ اثری قابل خرید می باشد !!

عیب بزرگ دیگر این سیستم تبلیغاتی ، کوتاه بودن زمان و گم شدن تبلیغات در بین پیام های منتشر شده در کانال و یا پیج ها می باشد .

مشکل دیگر تبلیغات در شبکه های اجتماعی ، نداشتن قابلیت سرچینگ قوی همانند سرچ گوگل در سایت می باشد .

اما در هر صورت شبکه های اجتماعی ، سریع ترین و ارزان ترین و زود بازده ترین روش تبلیغاتی بشمار می ایند و تنها نکته مهم در تبلیغات شبکه های مجازی شناخت و اگاهی از وضعیت میزان فیک بودن بازخورد های کانال می باشد .

بهترین پیج های اینستا در ورامین برای تبلیغ

پیج های زیادی در ورامین هستند که بازخورد خوبی برای تبلیغات در اینستا دارند . شما میتوانید در کمپینگ های تبلیغاتی ورامین نامه از این پیج ها برای کسب و کار خود استفاده نمایید .

کانال های تلگرام ورامین

همچنین ما در کمپینگ های تبلیغاتی ورامین نامه ، تبلیغات شما را در بهترین و پر بازده ترین کانال های تلگرامی منتشر می کنیم .

کانال های ایتای ورامین

با توجه به فیلتر شدن شبکه های اجتماعی و پیام رسان های خارجی ، پیام رسان ایتا و روبیکا از استقبال خوبی برخوردار شده اند .

از همین رو تبلیغات در ایتا در ورامین یکی از بهترین انواع تبلیغات در شبکه های اجتمای ورامین می باشد .

 

تبلیغات اینترنتی در سایت های  ورامین

شاید به نوعی بتوان گفت موثر ترین روش تبلیغات در دنیای امروز به دلایل زیر تبلیغات در سایت های اینترنتی می باشد  .

مهمترین ویژگی تبلیغات در سایت های خبری ، البته در نوع تبلیغات رپورتاژ ، جذب مشتری های هدف می باشد .

 با توجه به قدرت سرچینگ بالای گوگل ، وقتی که تبلیغات شما در فضای اینترنت منتشر می گردد و مخصوصا وقتی شما در یک منطقه جغرافیای خاص حضور داشته باشید ، با داشتن دانش سئو می توانید مشتری های هدف خود را که در گوگل بدنبال کالا و یا خدمات هستند را پیدا کنید .

این بدان معناست که مثلا اگر یک پست تبلیغاتی شما در شبکه های اجتماعی 5 هزار بازدید داشته باشد ، احتمال پیدا کردن مشتری شاید حتی کمتر از یک درصد باشد .

اما وقتی که شما یک تبلیغ رپورتاژ در یک سایت قدرتمند داشته باشید ، بیشتر  کسانی شما را پیدا میکنند که مشتری شما هستند و بدنبال کالا و خدمات شما هستند . شاید بجرات بتوان گفت در این سیستم تبلیغات بیش از 50 درصد بازدید کنندگان مشتری شما خواهند یود !

تبلیغات در سایت ورامین نامه

ما مفتخر هستیم که با قدرتمند ترین ، بروز ترین و پر بازدید ترین سایت اینترنتی منطقه ورامین در خدمت شما هستیم .

سایت ورامین نامه برخلاف سایت ها تک منظوره ، یک سایت جامع اطلاعاتی می باشد که متشکل از قسمت ها و سرویس های مختلف می باشد . این قسمت ها با هم به نوعی کلیه نیاز های اینترنتی و اطلاعاتی منطقه ورامین را تامین میکنند .

اخبار منطقه ، اطلاعات بیش از 10 هزار واحد صنفی ، آموزشی ، درمانی ،اداری ، اطلاعات افراد شاخص ، اطلاعات کلیه روستا ها ، اماکن گردشگری و اطلاعات متنوع و کاربردی دیگر از ورامین روستا های اطراف داخل سایت ورامین نامه در دسترس عموم قرار دارد .

انتشار متوسط  بیش از 100 خبر از ورامین در طول ماه و داشتن بیش از 10 هزار صفحه اخبار در اینترنت از نکات ارزشمند این سایت می باشد

پر بازیدد ترین سایت ورامین

ورامین نامه با داشتن بیش از 25 هزار صفحه اینترنتی و بیش از 150 هزار بازدید ماهانه ، بزرگترین و پربازدید ترین سایت اینترنتی جنوب شرق استان تهران می باشد .

همچنین انتشار مطالب ورامین نامه علاوه بر روی سایت در اپلیکیشن اختصاصی ورامین نامه ، قابلیت ها و ارزشمندی این مجموعه رسانه اینترنتی را دو چندان و منحصر به فرد نموده است .

فضاهای تبلیغاتی ورامین نامه

فضاهای تبلیغاتی در ورامین نامه شامل بنر های تبلیغاتی ، رپورتاژ خبری ، تبلیغات ویژه صنفی در بانک مشاغل ، تبلیغات پیامکی به اصناف و کاربران ورامین نامه و ... از جمله فضاهای تبلیغاتی ورامین نامه می باشد .

شما میتوانید با مراجعه به صفحه تعرفه تبلیغات در ورامین نامه ، از جایگاه ها و تعرفه تبلیغات در سایت ورامین نامه مطلع شوید .

همچنین جهت سفارش تبلیغات و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 09120357727 تماس حاصل کنید .

تبلیغات صنفی خاص ورامین

قدرت بالای بانک مشاغل ورامین نامه موجب شده تا بسیاری از اصناف موجود در ورامین نامه در صفحه اول گوگل ظاهر شوند . در صورت استفاده از تبلیغات رپورتاز شما میتوانید صنف ، کالا و خدمات خود را در رتبه های بالاتر گوگل ، به مشتری های خود معرفی مایید .

تبلیغات رستوران ها و سفارش اینترنتی غذا

همه روزه تعداد زیادی از شهروندان برای سفارش غذا با ما تماس میگیرند . ورامین نامه آماده همکاری با رستوران ها و تهیه غذاهای ورامین مثل تهیه غدا در ورامین می باشد .

تبلیغات تاکسی سرویس های ورامین

از تاکسی سرویس ها و سایر اصناف نیز جهت همکاری و معرفی مشتری و فروش کالا ، دعوت به عمل می آید .

لینک های محبوب ورامین

شخصیت های ورامین

روستاهای ورامین

اخبار ورامین

ورامین

 

 

 

 

 

 

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.