قابلیت پخش زنده در ایتا فراهم شد

خبر تاریخ خبر: 1402/01/27

خبر مهم برای کاربران محترم ایتا / قابلیت پخش زنده ( لایو ) به قابلیت های پیامرسان ایتا اضافه شد . برای بهره مند شدن از آن کافی ست نسخه قدیمی ایتا خود را به روز کنید .

قابلیت پخش زنده به قابلیت های پیام رسان ایتا اضافه شد .

ایتا یک پلتفرم داخلی است که توانسته محبوبیت فراوانی بین کاربران این حوزه کسب کند .

 

پخش زنده در ایتا

 

پیامرسان ایتا فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرد اما با توجه به اتفاقات سیاسی اخیر و صلاح دید دولت جهت فیلتر شدن پلتفرم های خارجی پر طرفدار نظیر واتساپ و اینستاگرام و.. ، اخیرا کاربرانی بیشتری را جذب خود کرده . به طوری که کانال های آموزشی و فروشگاه های اینترنتی به این پیامرسان آسان و کم هزینه انتقال پیدا کردند .

پیامرسان ایتا توسط کادر مجرب شرکت اندیشه یاوران تمدن امروز ساخته شده است و فضایی کاملا شبیه تلگرام دارد .

اگر جز آن دسته از کسانی  هستید که امنیت شبکه مجازی براتون بسیار مهم است ، می توانید پس از نصب پیامرسان ایتا ، تایید  دو مرحله ای آن را فعال کنید تا از بابت هک شدن خیالتان راحت باشد .

تایید  دو مرحله ای ، امنیت ایتا را تضمین می کند . فقط توجه داشته باشید در صورتی که آن را فعال می کنید ، حتما ایمیل خود را ثبت کنید تا اگر روزی رمز را فراموش کردید احتمال بازیابی آن از طریق ایمیل فراهم گردد .

پیامرسان ایتا حجم کمی دارد و کار با آن بسیار آسان است . پیامرسان ایتا علاوه بر نسخه اندورید ، نسخه وب و ویندوز نیز دارد و حتی کسانی که گوشی آیفون دارند نیز می توانند از نسخه آیفون این برنامه استفاده کنند .

ایتا برای برقراری ارتباط  کاربران علاوه بر ارسال پیام متنی وصوتی ، امکان ارسال پیام تصویری نیز فراهم کرده است و همچنین می شود از طریق ایتا تماس صوتی و تصویری نیز برقرار کرد .

به تازگی پیامرسان ایتا قابلیت پخش زنده را نیز برای کاربران خود فراهم کرده است که آموزش کامل آن را در سایت همراه رایانه برای شما عزیزان گذاشته ایم .

پخش زنده یا همان لایو یک آپشن پر طرفدار برای کاربران شبکه مجازی به حساب می آید که ایتا در نسخه های جدید خود آن را در نظر گرفته است .

آموزش پخش زنده در ایتا را در همراه رایانه مطالعه کنید .

چنانچه نسخه ایتا شما قدیمی است آن را به روز رسانی کنید تا از قابلیت های جدید آن بهره مند شوید .

ما آموزش کامل و گام به گام به روز رسانی ایتا را در سایت همراه رایانه قرار داده ایم .

 

لینک های  محبوب و کاربردی

تبلیغات اینترنتی در ورامین

وضعیت اب و هوای ورامین

ساعت حرکت قطار ورامین تهران

تلفن تهیه غذا در ورامین

اطلاعات

نویسنده : زهرا سادات شیرازی

منبع : ورامین نامه

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.