طرح تشدید نظارت بر بازار قرچک تا پایان ماه رمضان ادامه دارد

خبر تاریخ خبر: 1401/12/27

فرماندار شهرستان قرچک گفت: طرح تشدید نظارت بر بازار مصرف قرچک تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد تا مردم مایحتاج خود را بدون دغدغه تهیه کنند.

علیرضا فاتحی‌نژاد در جریان بازدید از فعالیت اصناف در مرکز قرچک اظهار داشت: همه ساله با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، طرح تشدید نظارت بر بازار مصرف در مناطق مختلف قرچک آغاز می‌شود تا از افزایش خودسرانه کالاهای مورد نیاز مردم جلوگیری شده و آرامش در بازار حاکم شود.

وی افزود: با توجه به تقارن ماه مبارک رمضان با ایام نوروز، امسال طرح تشدید نظارت بر بازار مصرف تا پایان ماه مهمانی خدا ادامه خواهد یافت تا مایحتاج عمومی مورد نیاز مردم در آرامش مردم تهیه و توسط اصناف توزیع شود افزایش تقاضای مردم در خرید برخی از کالاها، باعث سوداگری نشده و التهاب در بازار ایجاد نشود.

وی با تأکید بر برخورد قانونی با متخلفان گفت: گشت های مشترک بازرسی و نظارت بر بازار با حضور تمام دستگاه‌های نظارتی شامل اداره صمت، اتاق اصناف و اتحادیه‌ها، جهاد کشاورزی، شبکه بهداشت، دامپزشکی و تعزیرات حکومتی برگزار می‌شود و با تخلفاتی از جمله کم‌فروشی، گران‌فروشی، عدم صدور فاکتور، احتکار و ... برخورد قاطع و قانونی می‌شود.

فاتحی‌نژاد اظهار داشت: به منظور جلب رضایت شهروندان و با تمهیدات اندیشیده شده هیچگونه کمبودی در کالاهای اساسی و اقلام خوراکی در شهرستان قرچک وجود ندارد و کالاهای تنظیم بازار به میزان لازم تهیه و با اطلاع رسانی به شهروندان توسط مباشرین توزیع می‌گردد.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.