با حفظ اتحاد و همدلی توطئه دشمنان اسلام خنثی می شود

خبر تاریخ خبر: 1396/09/18

تهران – ایرنا – امام جمعه موقت با اشاره به اقدام نابخردانه رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس گفت: با حفظ اتحاد و همدلی توطئه دشمنان اسلام خنثی می شود.

 

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسین قدوسی در خطبه های نماز جمعه ورامین گفت: دشمنی آمریکا و رژیم اشغالگر قدس با اسلام از دیرباز تاکنون معلوم و واضح بوده و اعلام انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف، این دشمنی و کینه توزی را به اوج رساند.
وی افزود: آمریکا و رژیم اشغالگر قدس از سر ناتوانی و درماندگی در مواجهه با جهان اسلام، قصد داشند تا قدس شریف را به عنوان پایتخت رژیم مجعول و اشغالگر قدس معرفی کنند که این کار، جز این که نابودی اسرائیل را سرعت بخشد، ثمره دیگری برای آن ها ندارد.
قدوسی اظهار کرد: امروز جهان اسلام باید بیش از گذشته اتحاد و همدلی خود را در مواجهه با دشمن اصلی اسلام حفظ کنند و با یکپارچگی، توطئه دشمنان را خنثی کنند.
وی افزود: سکوت مرگ بار حکومت دست نشانده صعودی در برابر این توطئه آمریکا، در ادامه جنایات آن ها در یمن صورت می گیرد چرا که آن ها به جای دفاع از اسلام ، از دشمنان قسم خورده اسلام حمایت می کند و در مسیر آن ها گام بر می دارند.
امام جمعه موقت ورامین کرد: این اقدام آمریکا یقینا به اتحاد جهان اسلام و تمامی آزادیخواهان جهان منجر می شود و نابودی اسرائیل را سرعت می بخشد.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.