جنایات آمریکا در هفته حقوق بشر آمریکایی تبیین می‌شود

خبر تاریخ خبر: 1400/04/06

حجت الاسلام سید محسن محمودی اظهار داشت: ابتکار رهبر معظم انقلاب در نامگذاری هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی دارای پیام های بسیار مهمی است که در آن باید جنایات آمریکا بازخوانی و تبیین شود.

حجت الاسلام سیدمحسن محمودی اظهار داشت: ابتکار رهبر معظم انقلاب در نامگذاری هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی دارای پیام های بسیار مهمی است که در آن باید جنایات آمریکا بازخوانی و تبیین شود.

وی افزود: از ششم تا دوازدهم تیرماه به عنوان هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده و باید از این فرصت برای روشنگری و بصیرت‌افزایی در میان مردم استفاده کرد.

محمودی گفت: توجه به هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی به منظور افشای چهره زشت آمریکا بسیار مهم است و باید تمامی دستگاه ها از همه ظرفیت های خود برای این منظور استفاده کنند.

امام جمعه موقت ورامین در ادامه با اشاره به برنامه های محوری پیش بینی شده در شهرستان ورامین به مناسبت هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی گفت:مراسم محوری شهرستانی گرامیداشت سالروز شهادت شهید بهشتی و ۷۲ شهید انقلاب با عنوان راز سرخ، روز دوشنبه ۷ تیرماه پس از نماز مغرب و عشاء در مسجدامام حسن مجتبی(ع) روغنکشی با سخنرانی سردار رضا غزلی و مداحی حاج مسعود پیرایش برگزار خواهد شد.

وی افزود: مراسم محوری روستایی گرامیداشت هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی، روز یکشنبه ۶ تیرماه پس از نماز مغرب و عشاء در روستای احمدآبادوسط برگزار می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران تصریح کرد: مراسم محوری سالگرد شهادت آیت الله صدوقی و بازخوانی حقوق بشر آمریکایی، روز جمعه ۱۱ تیرماه پس از نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع خیرآباد با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک برگزار می شود.

محمودی در ادامه با تشریح سایر برنامه های محوری هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی، اضافه کرد: مراسم کارگری بزرگداشت شهدای ترور و تبیین جنایات آمریکا روز چهارشنبه ۹ تیرماه ساعت ۱۰ صبح در شهرک صنعتی سالاریه با سخنرانی سرهنگ علمدار فرمانده بسیج کارگری استان تهران و مراسم گرامیداشت شهدای هواپیمای مسافربری ایرباس ونشست بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی ویژه مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در حرم شهدای گمنام روز شنبه ۱۲ تیرماه ساعت ۱۰ صبح برگزار می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: همایش هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی ویژه بانوان روز پنج شنبه ۱۰ تیرماه ساعت ۱۰ صبح در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین برگزار و خانم تاجیک از مفاخر دیار ۱۵ خرداد و مادر شهید محمدحسین حدادیان، در میان بانوان فعال فرهنگی شهرستان سخنرانی خواهند کرد.

حجت الاسلام سید محسن محمودی ۲۶ خرداد ماه در جلسه هماهنگی مراسم هفته افشای حقوق بشر آمریکایی و بزرگداشت شهدای هفتم تیر ، اعلام کرد این هفته امسال از ۶ تیر آغاز می شود.

وی افزود: اگر چند سال است که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به هفته حقوق بشر آمریکایی ورود کرده به خاطر رهنمودهای مقام معظم رهبری بوده تا با استفاده از این فرصت روحیه  آمریکا را به نسل حاضر و دنیا معرفی کنیم.

اطلاعات

نویسنده : پریسا آذری

منبع : خبرگزاری ایرنا

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.