نشاط‌بخشی و شورآفرینی در انتخابات اثرگذار بوده

خبر تاریخ خبر: 1400/04/04

فرماندار پیشوا بیان کرد: داوطلبان و هواداران آن‌ها نیز در نشاط‌بخشی و شورآفرینی به انتخابات اثرگذار بودند و موجب مشارکت هر چه بیشتر مردم در پای صندوق‌های رای شدند.

فرماندار پیشوا بیان کرد: داوطلبان و هواداران آن‌ها نیز در نشاط‌بخشی و شورآفرینی به انتخابات اثرگذار بودند و موجب مشارکت هر چه بیشتر مردم در پای صندوق‌های رای شدند.

فرماندار پیشوا گفت: اعضای شورای ششم شهر پیشوا با افق دید مشترک، دارای سلایق، عقاید و نظرات مختلفی هستند که باید با تدبیر، جدیت و همدلی امور را پیش برده و مردم را به آینده امیدوارتر کنند.

عباسی اظهار داشت:‌ با همگرایی و وحدت می‌توان اتفاقات بزرگی‌ چون پروژه انتقال آب سد ماملو به پیشوا را رقم زد و با وجود محدودیت‌های مالی، پروژه‌های عظیم و اثربخش را در شهرستان اجرایی کرد.

وی با اشاره به وظیفه نظارتی شوای اسلامی بر فعالیت شهرداری گفت: شهرداری وظایف چند وجهی در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و... داشته و حتی در خصوص امنیت مردم نیز عهده‌دار مسئولیت است،  شورای ششم باید ضمن جلوگیری از حرکت‌های تک‌بعدی، نگاه جامعی به شهر داشته باشد.
فرماندار پیشوا تصریح کرد: منتخبین ششمین دوره اسلامی شهر پیشوا باید جلودار همدلی و هم افزایی در شهرستان بوده و و پرچم اتحاد با سایر دستگاها را در دست بگیرند.
وی گفت:دستگاهای اجرایی ،قضایی و نظامی و انتظامی و سایر نهاد در کنار شورای اسلامی شهر هستند و کمک می کنند تا امر خدمت رسانی به مردم به صورت مطلوبی پیش رود.
شورای اسلامی پیشوا 7 عضو دارد .
در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی ، عباس طباطبایی با 3062 رای ، سید حسن طباطبایی 3016رای ،حسن حیدری با 2630 رای ،احمد قمی کردی با 2365رای ،معصومه یوسفی با 2215 رای ، سید مرتضی طباطبایی با 2023رای و حامد هداوند خانی با 1974 رای با عنوان اعضای اصلی شورای شهر پیشوا انتخاب شدند.

اطلاعات

نویسنده : پریسا آذری

منبع : خبرگزاری ایرنا

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.