جشن پیروزی حامیان رئیس جمهور منتخب در ورامین برگزار گردید

خبر تاریخ خبر: 1400/03/31

همزمان با دهه کرامت جمعی از حامیان حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در ورامین به مناسبت انتخاب ایشان به عنوان هشتمین رئیس جمهور منتخب جشن گرفتند.

جشن پیروزی حامیان رئیس جمهور منتخب در ورامین برگزار گردید

همزمان با دهه کرامت جمعی از حامیان حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی در ورامین به مناسبت انتخاب ایشان به عنوان هشتمین رییس جمهور منتخب جشن گرفتند.

سید ابراهیم رئیسی در روز 28 خرداد ماه با 17 میلیون و 926 هزار و 345 رای به عنوان رییس جمهور منتخب ایران انتخاب شد و در شامگاه روز شنبه ساعاتی پس از اعلام رسمی توسط ستاد انتخابات کشور،صدها نفر از مردم ورامین و به صورت خودجوش در میدان امام حسین حمع شدند و برای این پیروزی جشن گرفتند.

حاضران در این مراسم خودجوش، در حالی که نیروهای انتظامی، هلال احمر و آتش‌نشانی، نظم این بخش از شهرستان را تأمین کرده بودند، با در دست داشتن پرچم ایران اسلامی و تصاویری از رهبر معظم انقلاب، امام راحل و حجت الاسلام رئیسی  شادی کردند و پیروزی مردم در این رویداد مهم سیاسی را جشن گرفتند.

می توان به این موضوع اشاره کرد که تعداد زیادی از مردم به صورت خودجوش بین مردم رهگذر گل و شیرینی پخش میکردند.

ستاد های مردمی نامزدهای شوراهای اسلامی، در حاشیه میدان امام حسین ورامین برپا شده بود و طرفداران برخی از منتخبین ششمین دوره اسلامی نیز به شادمانه پیروزی فرد مورد نظر خود خوشحال بوده و از مردم با شیرینی و شربت پذیرایی می کردند.

طرفداران رئیس جمهور انتخاب شده با نورباران کردن محوطه میدان،باعث ایجاد شور و نشاط وصف ناپذیری شده و مردم را به حضور پیدا کردن در این مراسم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی دعوت کردند.

اطلاعات

نویسنده : پریسا آذری

منبع : خبرگزاری ایرنا

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.