3538 رای اولی پاکدشتی در انتخابات شرکت می کنند

خبر تاریخ خبر: 1400/03/27

سید اصغر قاسمی روز چهارشنبه گفت : شرکت در انتخابات، مهمترین جلوه حضور مردم در اداره امور کشور است و ملت ایران همواره ثابت کرده‌اند که در سخت‌ترین شرایط پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و خواهند بود. وی گفت: برگزاری انتخابات، نمادی از مردم سالاری دینی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و آحاد مردم با حضور خود در این رویداد مهم سیاسی و انتخاب صلح‌ترین فرد، سرنوشت و آینده درخشانی برای خود و کشور رقم می‌زنند.

سید اصغر قاسمی روز چهارشنبه گفت : شرکت در انتخابات، مهمترین جلوه حضور مردم در اداره امور کشور است و ملت ایران هموازه ثابت کرده‌اند که در سخت‌ترین شرایط پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و خواهند بود.
وی گفت: برگزاری انتخابات، نمادی از مردم سالاری دینی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و آحاد مردم با حضور خود در این رویداد مهم سیاسی و انتخاب اصلح‌ترین فرد، سرنوشت و آینده درخشانی برای خود و کشور رقم می‌زنند.

 جامعه دانش‌آموزی ایران اسلامی که در طول دوران هشت سال دفاع مقدس، با گره زدن سنگر تعلیم و تربیت به سنگر مبارزه حق علیه باطل، با تقدیم هزاران شهید از ارزش‌های اسلامی حراست کرد، این بار با شرکت در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی، پیوند دوباره‌ای با ارزش‌های نظام می‌بندند.

در جریان انتخابات ۲۸ خرداد امسال، ۳ هزار و ۵۳۸ دانش‌آموز رأی اولی شامل هزار و ۷۹۵ دختر و هزار و ۷۴۳ پسر، برای نخستین بار در آزمون انتخابات شرکت می‌کنند.
وی تأکید کرد: دانش‌آموزان سفیران فرهنگی جامعه هستند که علاوه بر شرکت فعال در انتخابات، خانواده و دیگران را نیز به این مهم ترغیب و تشویق می‌کنند تا حماسه حضور مردم در انتخابات بار دیگر رقم خورد.


بیش از ۷۰ هزار دانش‌آموز در مدارس پاکدشت مشغول به تحصیل می‌باشند.
پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.
انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی روز ۲۸ خرداد برگزار می‌شود

اطلاعات

نویسنده : پریسا آذری

منبع : خبرگزاری ایرنا

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.