400 دانش آموز پیشوایی بلوغ سیاسی خود را جشن گرفتند

خبر تاریخ خبر: 1400/03/25

سعید تاجیک روز یکشنبه گفت :در جریان برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، ۴۰۰ دانش آموزان دختر و پسر پیشوایی، برای نخستین بار در این رویداد مهم سیاسی شرکت خواهند کرده و در تعیین سرنوشت خود و کشور سهیم خواهند بود.

سعید تاجیک روز یکشنبه گفت :در جریان برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، ۴۰۰ دانش آموزان دختر و پسر پیشوایی، برای نخستین بار در این رویداد مهم سیاسی شرکت خواهند کرده و در تعیین سرنوشت خود و کشور سهیم خواهند بود.

وی افزود: برگزاری انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ، نمادی از مردم سالاری دینی است و این افتخاری بزرگ برای مردم و به ویژه دانش‌آموزان رأی اول محسوب می‌شود که با رأی مستقیم آنان رئیس جمهور ، اعضای مجلس خبرگان رهبری و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب می‌شوند.

امروز دشمنان قسم خورده نظام تلاش دارند تا با تبلیغات منفی ، مردم و به ویژه جوانان و آینده سازان ایران اسلامی را از حضور در عرصه مهم انتخابات منع کنند ولی قطعا همه مردم و به ویژه جوانان با حضور پرشور خود و تشویق دیگر افراد جامعه به مشارکت در انتخابات ، این توطئه را نیز همچون گذشته خنثی می‌کنند.

 

اطلاعات

نویسنده : پریسا آذری

منبع : خبرگزاری ایرنا

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.