بیش از ۶ هزار نفر در برگزاری انتخابات ورامین همکاری می‌کنند

خبر تاریخ خبر: 1400/03/24

در جریان برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، ۶ هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم، در برگزاری این رویداد مهم سیاسی با ستاد انتخابات ورامین همکاری می‌کنند.

فرماندار: بیش از ۶ هزار نفر در برگزاری انتخابات ورامین همکاری می‌کنند
 فرماندار شهرستان ورامین اظهار داشت: در جریان برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، ۶ هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم، در برگزاری این رویداد مهم سیاسی با ستاد انتخابات ورامین همکاری می‌کنند.
«حسین کاغذلو» روز یکشنبه در جلسه ستاد انتخابات که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد، اظهار داشت: در جریان برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد، بیش از ۶ هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم اعم از عوامل ستادی انتخابات، هیأت اجرایی، هیأت نظارت، هیأت بازرسی، عوامل اجرایی شعب اخذ رأی، کاربران، نمایندگان فرماندار، بازرسان، اعضاء هیأت نظارت، ناظران بهداشت، نیروی انتظامی، سپاه پاسداران و بسیج، نیروهای پشتیبانی و حمل و نقل فعالیت می‌کنند.
او ادامه داد: در فاصله چند روز مانده به برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد، تمامی زیرساخت‌ها برای برگزاری انتخابات باشکوه فراهم شده و کلیه امکانات و نیروهای اجرایی مورد نیاز در شعب اخذ رأی تأمین و جانمایی شده‌اند.
کاغذلو با اشاره به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به منظور مراقبت از سلامتی عوامل اجرایی و مردم، گفت: تمامی مراحل ثبت نام از داوطلبان همکاری با ستاد انتخابات به صورت غیرحضوری انجام شد و متقاضیان مشخصات و مدارک خود را در فضای مجازی بارگذاری کرده و در اختیار ستاد انتخابات قرار دادند. 
او تاکید داشت : بر لزوم توجه به قانون از سوی تمامی دست‌اندرکاران برگزاری و نامزدهای انتخابات گفت: قانون مربوط به نحوه تبلیغات انتخابات علاوه بر فضای مجازی، به صورت جزوه در اختیار داوطلبان قرار گرفته تا از بروز برخی از تخلفات انتخاباتی پیشگیری شود.
کاغذلو افزود: در بخش مرکزی، ۱۵۱ شعبه اخذ رأی در نظر گرفته شده که از این تعداد، ۸ شعبه ثابت در شهرستان ورامین ویژه بانوان در نظر گرفته شده که تمامی عوامل اجرایی، نظارت و بازرسی به غیر از نیروهای امنیتی آنان را بانوان تشکیل می‌دهند.
در بخش جوادآباد نیز ۳۸ شعبه شامل ۱۰ شعبه سیار و ۲۸ شعبه ثابت آراء مردم را در سه انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی و میاندوره‌ای مجلس خبرگان جمع آوری می‌کند.

اطلاعات

نویسنده : پریسا آذری

منبع : خبرگزاری ایرنا

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.