۷ هزار و۶۰۰ صندوق رأی در استان تهران آماده برگزاری انتخابات است

خبر تاریخ خبر: 1400/03/20

انوشیروان محسنی در جلسه ی توجیهی مشترک با نیروی انتظامی شرق استان تهران که در شهرستان ورامین اجرا شد اظهار داشت :همه تلاش ها بر این است که انتخاباتی با شکوه با مشارکت حداکثری مردم را داشته باشیم.

انوشیروان محسنی در جلسه ی توجیهی مشترک با نیروی انتظامی شرق استان تهران که در شهرستان ورامین اجرا شد اظهار داشت :همه تلاش ها بر این است که انتخاباتی با شکوه با مشارکت حداکثری مردم را داشته باشیم .

محسن بندپی گفت:در سطح استان تهران با 7600 صندوق رای آماده برگزاری 4 انتخابات یعنی مجلس خبرگان رهبری ،شوراهای اسلامی شهر و روستا ، ریاست جمهوری و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی هستند اظهار داشت:تمام اقدامات در خصوص برگزاری انتخابات پرشور محیا شده است.

استاندار تهران بیان داشت: از همکاری همه جانبه پلیس و نیروی انتظامی کمال قدردانی را داریم و در این راستا ۸ هزار نیروی پلیس آماده برقراری امنیت در این حوزه‌ها هستند.

وی عنوان داشت: ۹۵۰ صندوق رأی در شرق استان تهران جانمایی و آماده مستقر شدن هستند.

محسن بند پی گفت: مهم‌ترین رویداد یعنی انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای شهر و روستا، میاندوره ای خبرگان و میاندوره ای مجلس در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس را در پیش داریم و طبق آنچه قانون مشخص شده به کمک همه عوامل و مشارکت حداکثری مردم نیاز داریم.

 

اطلاعات

نویسنده : پریسا آذری

منبع : خبرگزاری مهر

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.