اعتراضات دانش‌آموزان پایه‌های نهم و دوازدهم به دلیل امتحانات حضوری

خبر تاریخ خبر: 1400/02/22

با توجه به وجود آمدن موج چهارم کرونا ، دانش آموزان دوره نهم و دوازدهم از حضوری شدن امتحانات در این شرایط دچار معضل شده اند.


اعتراضات دانش‌آموزان پایه‌های نهم و دوازدهم به دلیل امتحانات حضوری
با توجه به وجود آمدن موج چهارم کرونا و نبودن یک سال تحصیلی دانش آموزان، دانش آموزان دوره های نهم و دوازدهم از حضوری شدن یا حضوری بودن امتحانات در این شرایط دچار معضل شده اند..
با توجه به این شرایط و بالا رفتن آمار مبتلایان، والدین دانش آموزان از شیوه برگزاری امتحانات معترض اند و درخواست لغو امتحانات به صورت حضوری را دارند.
دانش آموزان در گفت و گو در پانا اظهار کردند: به دلیل پایین بودن کیفیت تدریس نسبت به سال های پیشین و دربرنگرفتن درس ها بطور کامل و عدم آمادگی لازم برای امتحانات حضوری  همچنین نحوه تدریس که به‌ صورت مجازی بوده باید با نحوه برگزاری امتحانات تناسب داشته باشد.
آنها اضافه کردند : با توجه به بالا رفتن آمار مبتلایان و نیز شیوع آن در رده سنی نوجوانان ،تجمع دانش آموزان برای دانش آموزان مهلک است.

همچنین مخالفت والدین هم قابل توجه است و قرار گرفتن در معرض شیوع کرونا، زیرا حتی با وجود رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز این احتمال وجود دارد به همین دلیل خانواده‌ها هم نگران هستند

اطلاعات

نویسنده : پریسا آذری

منبع : خبرگزاری پانا

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.