تصادف جاده ای در محور چرمشهر-ورامین 3 کشته بر جای گذاشت

خبر تاریخ خبر: 1400/02/22

رئیس جمعیت حلال اهمر ورامین گفت:بر اثر برخورد 2 دستگاه خودرو سواری و یک تریلی در محور چرمشهر- ورامین واقع در این شهرستان 3 کشته و همچنین 2 نفر به شدت مصدوم شدند.

تصادف جاده ای در محور چرمشهر-ورامین 3 کشته بر جای گذاشت

حمیدرضا تاجیک شامگاه سه شنبه گفت:عوامل امدادی پایگاه شهید اردستانی جمعیت حلال اهمر نزدیکی ساعت 22 شب گذشته  ، با اطلاع از وقوع یک حادثه رانندگی در محور چرمشهر- ورامین نزدیک به پل چرمشهر در محور قم – گرمسار سریعا به محل حادثه اعزام شدند و ایمن سازی منطقه را محیا کردند.

همچنین وی افزود : در  این حادثه ناگوار ، یک دستگاه تریلی با یک دستگاه خودرو پژو 405 به شدت برخورد کرده که 5 سر نشین خودرو سواری، در کابین خودرو محبوس شده بودند.

تاجیک افزود : این حادثه به شدتی بوده است که 3 نفر از سرنشینان در دم جان باخته و 2 نفر دیگ به شدت مصدوم شده اند .

به گفته ی تاجیک : به کمک تلاش عوامل امدادی و آتش نشانی و با بهره گیری از ادوات هیدرولیک ،اجساد و مجروحان از خودرو خارج شدند.پیکیر مجروحان و جان باختگان تحویل اورژانس داده شد.

محور ورامین_چرمشهر 25 کیلومتر است که طرح عریض آن در سه فاز ورامین _آباریک به طول 7 کیلومتر تعریض و ایمن سازی شده است .

فاز دوم این طرح از ورامین به سه راهی حسین آباد به محور قم  _گرمسار ،سال ها است که با عرض کم محل عبور صد ها دستگاه خودرو سبک و سنگین می باشد و تا الان اقدامی برای تعریض آن انجام نشده است.

  در هفته ای که گذشت روکش آسفالت سه راهی حسین اباد_چرمشهر اصلاح شد .

با افتتاح محور قم_گرمسار و محور  ورامین _آبیک قزوین موسم به آزاد راه غدیر ، تردد خودرو های سنگین در این محور که فاقد روشنایی بوده و همچنین از علائم هشدار دهنده ی مناسبی برخوردار نیست افزایش یافته است و این موضوع ،باعث افزایش تعداد تصادف های جاده ای در این مسیرشده است .

اطلاعات

نویسنده : پریسا آذری

منبع : خبرگزاری ایرنا

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.