درایام عید فطر سفر های شخصی جاده ای ممنوع می باشد

خبر تاریخ خبر: 1400/02/18

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به ممنوعیت سفر در ایام تعطیل عید فطر گفت:بر همین اساس سفر های شخصی در جاده ممنوع می باشد و بر این اساس وزارت راه با همکاری نیروی انتظامی با شدت ابلاغیه ستاد کرونا را اجرا می کند.

درایام عید فطر سفر های شخصی جاده ای ممنوع می باشد ، اما سفرهای ریلی و هوایی ممنوع نمی باشد.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به ممنوعیت سفر در ایام تعطیل عید فطر گفت:بر همین اساس سفر های شخصی در جاده  ممنوع می باشد و بر این اساس وزارت راه با همکاری نیروی انتظامی با شدت ابلاغیه ستاد کرونا را اجرا می کند.

محمد اسلامی در پاسخ به این پرسش که با توجه با ابلاغیه وزیر کشور آیا ممنوعیت تمام سفرها شامل سفرهای هوایی و همچنین ریلی هم می باشد ، گفت:خیر ، با رعایت کامل دستورالعمل های مقابله با شیوع  ویروس کرونا جابه جایی ها از طریق حمل و نقل عمومی انجام می شود.

وی بیان کرد:در ایام مورد نظر حتما برای سفر های ضروری هموطنان از حمل و نقل عمومی(جاده ای،ریلی و هوایی) استفاده می کنند.

وزیر راه و شهرسازی افزود: براساس ابلاغیه فرمانده قرارگاه عملیات مبارزه با کرونا ، سفرهای شخصی که جاده ای هستند در بازه زمانی 21 تا 25 اردیبهشت ماه امسال ممنوع است.

همچنین وی تاکید کرد: با همکاری وزارت راه و شهرسازی و نیروی انتظامی ، ابلاغیه ستاد ملی کرونا به شدت اجرایی خواهد شد.

عبدالرضا رحمانی فضلی فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا در نامه ای خطاب به وزیر راه و شهر سازی و فرمانده ی نیروی انتظامی به استناد مصوبه روئسای کمیته های تخصصی ستاد ملی مدیریت کرونا در حضور ریئس جمهوری ، ممنوع بودن تمامی سفرها در ایام عید فطر در تمام کشور ، از ساعت 12 روز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه تا ظهر روز شنبه  25 اردیبهشت ماه 1400 را به طور رسمی ابلاغ نمود.

همچنین فرمانده قرارگاه در این ابلاغیه ، از وزارت راه و شهرسازی درخواست نمود ، با پیش بینی همه تمهیدات لازم ، ممنوع شدن همه ی سفرها در تمام کشور به دور از رنگبندی کرونایی را در بازه زمانی مصوب ، به نحوه کامل محقق کند.

اطلاعات

نویسنده : پریسا آذری

منبع : خبرگزاری تسنیم

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.