دفاع از فلسطین وظیفه تمام مسلمانان است

خبر تاریخ خبر: 1400/02/18

آیت الله سید مرتضی محمودی به مناسبت روز جهانی قدس و عدم امکان اقامه نماز سیاسی عبادی جمعه در شرایط قرمز کرونایی این شهرستان صادر شد گفت: درایت حکیمانه امام راحل در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس سبب شد که هر روز موضوع فلسطین با اهمیت تر نسبت به قبل در جهان شود.

آیت الله سید مرتضی محمودی به مناسبت روز جهانی قدس و عدم امکان اقامه نماز سیاسی عبادی جمعه در شرایط قرمز کرونایی این شهرستان صادر شد گفت: درایت حکیمانه امام راحل در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس سبب شد که هر روز موضوع فلسطین با اهمیت تر نسبت به قبل در جهان شود.

او اضافه کرد: بیش از 40 سال است که تمام مردم جهان و همه مسلمانان از آرمان فلستین دفاع کرده و حمایت خود را در آزادسازی قدس از دست رژیم اشغالگر اسرائیل اعلام کنند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین تاکید کرد : دفاع از قدس یک وظیفه دینی و انسانی است و  باید این حمایت تا آزادی قدس ادامه پیدا کند.

نماینده ولی فقیه با آرزوی قبولی طاعات از درگاه خداوند متعال اظهار داشت : هدف از روزه داری ، کسب تقوای الهی است که قطعا در پیروزی از  قرآن و اهل بیت و عمل به دستورات آنان محقق می شود.

اطلاعات

نویسنده : پریسا آذری

منبع : خبرگزاری ایرنا

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.