۶۲ شهید مدافع حرم در ورامین داریم

خبر تاریخ خبر: 1396/09/18

معاون سیاسی انتظامی فرماندار ورامین گفت: عملکرد هر کدام از مسئولین در جایگاه مسئولیتشان شاخص بسیار خوبی است که مردم می توانند در خصوص آن مسئول نتیجه گیری کرده و اظهار نظر کنند.

 

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، پورجوادی رئیس سابق بنیاد شهید ورامین در مراسم تودیع و معارفه رئسای بنیاد شهید ورامین که صبح امروز در اداره بنیاد شهید ورامین برگزار شد گفت: با لطف و یاری خداوند توانستم ۳۱ ماه در خدمت خانواده شهدای مهد دیار ۱۵ خرداد باشم.

وی خاطر نشان کرد: در زمان تصدی و مدیریت خود تمام تلاش خود را کرده‌ام تا بتوانیم اقدامات لازم جهت خدمت رسانی به خانواده‌های شهدا را انجام دهم.

رئیس سابق بنیاد شهید ورامین با بیان اینکه ۶۲ شهید مدافع حرم در شهرستان ورامین داریم، گفت: مردم دیار ۱۵ خرداد با شکوه هر چه بیشتر پیکر مطهر شهدایی که به کشور بازگشتند را تشییع کرده و به خاک سپردند که همین امر باعث رضایت خانواده های شهدا گشت.

سعیدیان معاون سیاسی انتظامی فرماندار ورامین نیز در ادامه این مراسم بیان کرد: خدمت رسانی به خانواده‌های شهدا نعمت بزرگی از سوی خداوند متعال است که قسمت هر شخصی نمی‌شود.

وی خاطر نشان کرد: بهترین راه پیشرفت در جوامع مختلف استفاده از اتعدال در امورات است و همین مسئله نیز مطمئناً باعث پیشرفت خواهد شد.

معاون سیاسی انتظامی فرماندار ورامین افزود: عملکرد هر کدام از مسئولین در جایگاه مسئولیتشان شاخص بسیار خوبی است که مردم می توانند در خصوص آن مسئول نتیجه گیری کرده و اظهار نظر کنند.

سعیدیان اظهار داشت: آقای پورجوادی به خوبی در برابر مشکلات ایستادگی کرده و آقای ولایت نیز به خوبی مشکلات آینده را می‌شناسند و راهکارهای مختلفی برای مقابله با آنها دارند.

وی تصریح کرد: شهدا، جانبازان و ایثارگران از اصول این نظام هستند که کمترین توقع را نیز دارند به همین دلیل باید تمام تلاش خود را برای برطرف کردن این توقعات صورت دهیم.

اطلاعات

نویسنده : سميه اردستاني

منبع : تهران نیوز

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.